Máte koupené stovky her? Steam vám poradí, které pustit příště

1

Náročnější hráči či ti, kteří nakupují balíčky na Humble Bundlu, to jistě znají. Knihovna na Steamu přetéká, času je málo, takže některé hry se instalace nikdy nedočkají. Pokud se v tom popisu vidíte, Steam má pro vás novou experimentální funkci s všeříkajícím názvem Co hrát dál (Play Next).

„Umělá inteligence“ prohledá váš katalog a doporučí nejlepší možné hry podle toho, co a jak dlouho jste hráli v minulosti. Princip je podobný jako u loňského interaktivního katalogu, čerstvá novinka vám ale vybere jen ty hry, které již vlastníte.

V mém případě to zafungovalo dobře. Na prvním místě mám Rise of the Tomb Raider, tedy druhý díl novodobé série s Larou Croft. Steam ví, že jsem hrál jedničku. Zároveň bere v potaz i Dishonored 2 a Dying Light, které se sice hrají v jiné perspektivě, ale pořád jde o dobrodružné singleplayerové akce.

Dvojkou je u mě Life is Strange: Before the Storm, protože jsem dohrál první Life is Strange, typově podobný The Walking Dead a adventuru Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter. Celkově nabídl 12 tipů, na čtyřech stránkách vždy po tři hry. Vždy šlo přitom o tituly, ke kterým bych se jednou opravdu chtěl dostat.

Steam má mimochodem loni redesignovanou knihovnu, díky níž možná zatoulané klenoty objevíte i svépomocí. Letos chce služba přidat hromadu dalších novinek.

Zdroj: Steam

Máte koupené stovky her? Steam vám poradí, které pustit příště
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 7 hlas/ů

1 komentář

  1. Spustit se to da jak?

    Ne ze bych se podle toho ridil, pri systemu jedna hra na Steamu, jedna na GOGu, jedna na UPlay a dokonce mam pred sebou i hru z Origin, tak proste neco takoveho nejde.

    Nicmene jsem svepravny hrac PC her, tudiz radit co hrat nepotrebuji, vedu si svuj excelovy denicek. 🙂

    Momentalne dohran Dishonored 2 a pul, AC3, preruseno malo zabavne GR Wildlands a pustil jsem se do Final Fantasy XIII a ac jsem tuto serii nikdy nehral, tak me to teda chytilo, vyborne, doporucuji. Je k tomuto dilu profesionalne zpracovana komunitni cestina, borci ty lidi, co to prelozili vcetne grafiky.