Takhle vypadá nová knihovna Steamu. K vyzkoušení bude už příští týden

3
Steam
Steam

Valve na jaře oznámilo, že výrazně předělá knihovnu Steamu. Z jednoduchého seznamu nakoupených her se má stát informacemi nabitá stránka, která poradí, co je nového, a která pomůže najít i zapadnuté hry. Od 17. září si redesign budete moci vyzkoušet i vy, Steam novinku zpřístupní v rámci otevřeného betatestu.

Z obrázků je patrné, že na hlavní stránce tradičně najdeme abecední seznam nakoupených her, ty ale nově lze filtrovat dle různých parametrů či označovat jako oblíbené, aby byly nahoře.

TIP: Steam testuje interaktivní katalog. Hry doporučí lépe než dřív

V pravém panelu se pak zobrazí novinky z aktuálních her, seznamu naposledy hraných titulů, aktivita přátel a následují poličky s hrami, které odpovídají oněm filtrům. Steam například vybere hry, které se odehrávají v hlavně v noci.

Po rozkliknutí libovolné hry uvidíte přehled posledních aktualizací včetně stručného popisu, co se změnilo. Nechybí ani upozornění na nový obsah z diskuzních fór, přehled achievementů nebo přátel. V něm uvidíte, kdo z vašich známých hru právě hraje, vlastní nebo ji má jen přidanou v seznamu přání. Vývojáři navíc dostanou lepší možnost prezentace velkých aktualizací her nebo právě probíhající událostí.

Zdroj: Steam


Takhle vypadá nová knihovna Steamu. K vyzkoušení bude už příští týden
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlas/ů

3 KOMENTÁŘE