SteelSeries MoH set klávesnice, myši a podložky

0

Nedávno uvedená hra Medal of Honor byla mezi herními kritiky ohodnocena kladně, známý výrobce počítačových periferiií SteelSeries cítí hlad zákazníků po speciálně upravených výrobcích. Řeč je o klávesnici, myši a podložce, všechny produkty na sobě nesou nápis „Medal of Honor“ a případně i tématické obrázky.

Klávesnice Shift působí dle fotografie jako opravdový herní skvost, výrobce se na ní „vyřádil“ dosytosti. K dispozici vám je 8 programovatelných kláves, on-the-fly tlačítko pro nahrávání maker, pozlacené konektory a odnímatelná podložka pro zápěstí. Nechybí ani technologie anti-ghosting, jež vám umožní stisknout najednou až 7 kláves bez nežádoucích „lagů“. Doporučená koncová cena není vůbec špatná, počítejte s $99 (1750 Kč).

Ke klávesnici budete potřebovat i odpovídající myš, SteelSeries nabízí model XAI. Ta již není tolik vymazlená, spokojit se budete muset s pouhým jménem hry vyraženým na zádi. Hardwarově se ale jedná o vynikající kousek: citlivost lze nastavit v rozmezí 100-5000 v krocích po jedné, toto jen tak nějaká myška nenabízí. Nechybí ani špičkový laserový senzor s rozlišením 10,8 Mpx/s, osm plně konfigurovatelných tlačítek a zabudovaný menu systém přímo na myši (ta má na spodní straně malý LCD displej). Pořizovací cena je stejná jako v případě klávesnice výše.

Nabídku uzavírá kvalitní podložka myši SteelSeries QcK, kterou pořídíte za $15 (250 Kč). Máte-li doma fanouška série Medal of Honor a rádi byste mu udělali radost na Vánoce, za 4850 Kč můžete mít set výše i s plnou verzí hry Medal of Honor. Možná trochu drahé, holt hráčská kvalita se nezapře.

Zdroj: en.expreview.com

Ohodnoťte tento článek!