Steva Jobse bude hrát Ashton Kutcher?

0

Americký magazín Variety včera přišel s informací, že Steva Jobse si v životopisném filmu zahraje Ashton „Hele vole, kde mám káru“ Kutcher. Režírovat by měl Joshua Michael Stern podle scénáře Matta Whiteleyho. Film by se měl začít točit v květnu, až Kutcherovi odpadnou televizní závazky (nahradil Charlieho Sheena v seriálu Dva a půl chlapa).

Se zprávou přišlo Variety včera na apríla, ale podle informací The Verge byl Kutcher s tímto titulkem také na titulní straně časopisu a jeho redaktor na Twitteru popřel, že by se jednalo o vtip.

Kutcher a Jobs

Jistotou bude, že jeden film opravdu vznikne. Sony loni koupila práva na Isaacsonovu biografii.

Kutcher však má hrát ve druhém filmu, který se nejspíš zaměří jen na počátky Jobsovy kariéry. Nic z toho ověřit nelze, IMDB i další zdroje mlčí. A popravdě – zpráva vypadá až příliš nepravděpodobně na to, o jak atraktivní látku se jedná.

Scenáristou neznámý člověk, režisérem muž, který natočil dva veleprůměrné filmy, a hlavním hrdinou Kutcher? Vlastně až poslední z trojice dává smysl z několika důvodů. Je to (=obvykle hraje) floutek, kterým byl i Jobs. Je mu vzhledově podobný. Je o něm známo, že je trochu geek a investuje do IT firem. Nalákal by do kina i puberťačky nebo mladé ženy, které „s ním vyrůstaly“. Chlapy nejspíš bude zajímat příběh a postava samotná. Vím, už příliš generalizuji. Ale jiné vysvětlení pro takovou volbu nemám. Co vy?

Zdroj: Variety (via The Verge)

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Nějak nemůžu najít v Opeře kde se to zapíná.

    Hmm. While your browser seems to support WebGL, it is disabled or unavailable. If possible, please ensure that you are running the latest drivers for your video card.