Studentfone slibuje: „Surfování na Facebooku bude navždy zdarma“

0

Když k nám loni vstoupil nový virtuální operátor Studentfone, zaujal nás bezplatným 300MB internetem za dobití a také neomezeným surfováním na Facebooku a dalších stránkách. Ty se do onoho limitu nezapočítávaly. Akce s bezplatným Facebookem byla už jednou prodloužena, aktuálně měla platit až do 31. srpna. Studentfone ale povolil a Facebook nechá neomezený navždy.

Studentfone láká na datově neomezený Facebook
Studentfone láká na datově neomezený Facebook

Více se alespoň prozatím nemění. Stále totiž čekáme, jestli operátor prodlouží i bezplatný datový balíček za dobití. I ten je součástí akce, která má platit od 9. září 2013 až do 8. září 2014. Vzhledem k tomu, že jde o hlavní tahák a že ostatní sazby za volání a SMS jsou spíš průměrné, byla by sebevražda takovou nabídku ukončit.

 

Kolik si Studentfone účtuje? Předplacenka za 150 Kč obsahuje kredit o stejné hodnotě, v ceně je i 300MB balíček na dva měsíce. Poštovné stojí 40 Kč. Přenos čísla odjinud je zdarma. Studenti s kartou ISIC nebo ALIVE mohou získat zdarma také SIM s kreditem 50 Kč a balíčkem 300 MB na dva měsíce.

Volání do všech sítí stojí 2,50 Kč za minutu (tarifikace 60+1), SMS je za 4,50 Kč a MMS za 4.50 Kč. Denní datový balíček s 25 MB stojí 25 Kč. Měsíční 300 MB získáte při každém dobití alespoň 200 Kč. Pokud si ovšem v dalším měsíci nedobijete, už vás totéž bude stát 250 Kč.

Proto je lepší a levnější dobíjet. Oněch 200 Kč totiž můžete použít na hovory a SMS. Nebo dodatečná data. Za každou stokorunu totiž získáte dalších 300 MB. Za 200 Kč měsíčně dostanete 900 MB. A to se do limitu nepočítají weby Studentfonu, GTS Alive, Komerční banky, Regiojetu, Student Agency a také zmíněný Facebook.

Zdroj: Studentfone

Ohodnoťte tento článek!