Studenti a učitelé z celého světa nyní mohou snadno získat Office 365

0

Možná si vzpomenete, že od září mohli studenti v USA žádat o přístup k Office 365 přímo prostřednictvím webu Microsoftu, místo aby věc řešili přímo s personálem školy. Cílem bylo usnadnit získání a používání aplikací a ušetřit čas potřebný ke komunikaci. Jistě vás potěší, že získat Office 365 přes web mohou nyní studenti z celého světa.

 

Česko a Slovensko nevyjímaje. Nabídka se nevztahuje pouze na Čínu. Jak bude ověřeno, že máte na službu nárok? Jednoduše zadáte svou školní e-mailovou adresu. To stejné se vztahuje na učitele, kteří mají na používání stejný nárok. Studenti mohou navštívit adresu office.com/getoffice365 a učitelé office.com/teachers. Vedle Office pro počítače a zařízení získáte např. 1 TB prostoru ve OneDrive.

Studenti a učitelé mohou snadno získat Office 365
Studenti a učitelé mohou snadno získat Office 365

Zdroj: Office Blogs

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. Ty se tady chlubíš jak máš vše důležité zazálohované a pořád nechceš pochopit, že můžeš mít poškozená data už v té záloze. Záloha a ECC jsou dvě rozdílné věci, které by u sereveru měli jít ruku v ruce.

  ————

  http://news.cnet.com/8301-30685_3-10370026-264.html

  Google a jeho test ti snad stačit bude.

  ————-

  Přestaň se zaobírat katastrofickými a silně teoretickými scénáři a řekni mi kolik z tvých známých, příbuzných, kamarádů či kolegů ztratilo data vinou chyby v RAM?

  Od tvého K čemu  ECC? -> domací server bez ECC pamětí a bez jediného problému -> Zajištění integrity dat jde udělat i SW cestou, respektive vhodným FS (ZFS, ReFS…) je to jen další potvrzení, že dané problematice vůbec, ale vůbec nerozumíš.

  Tyto chyby se velmi špatně reprodukují a je velmi těžké je lehce odhalit. To jsou častokrát ty zamrzlé a padající programy, artefakty v AV souborech apod.

  Ne nadarmo existuje velmi oblíbené doporučení (ale ne všespásné): „A zkusili jste to restartovat?“

  Častokrát to končí i reinstallem OS a do půl roku je to nanovo.