Studujete? Ode dneška si můžete předplatit Spotify Premium za 80 Kč

Levnější studentské předplatné populární hudební služby dorazilo do Česka.

0
Spotify (Ilustrační foto)
Spotify (Ilustrační foto)

Dnes do Česka dorazilo Spotify Premium pro studenty a studentky. Tento tarif nabízí všechny výhody tarifu Premium, tj. neomezený přístup ke katalogu v plné kvalitě, úplně bez reklam a s možností stahování hudby pro offline použití, jen je oproti plné ceně o polovinu levnější. Pokud studujete, budete tak s tímto tarifem platit 2,99 eura měsíčně (cca 80 Kč). Standardní cena je 5,99 eura na měsíc (cca 160 Kč).

Pokud se nepletu, studentský tarif Premium tím pádem představuje cenově nejdostupnější placenou službu svého druhu. (Pak můžete využívat bezplatné tarify hudebních streamovacích služeb.) Zvýhodněný tarif mohou získat také ti, kdo již účet ve službě mají. Jen musíte projít průvodcem. Vše začíná na stránce www.spotify.com/cz/student.

T-Mobile nabízí levnější předplatné Deezeru Premium, a to za 129 Kč měsíčně.

Ověření, že studujete

Jako první zadáte platební údaje. Následuje samotné ověření toho, že studujete, protože ani Spotify vám slevu nedá na dobré slovo. Ověření probíhá pomocí služby SheerID, což vás vlastně příliš zajímat nemusí. V ideálním případě zadáte pár informací o sobě včetně instituce, kde studujete. Poté dojde na přesměrování na web instituce, kde studujete a kde se přihlásíte ke svému studijnímu účtu.

Školní servery ověří vaši identitu a Spotify vám nabídne tarif Premium se studentskou poloviční slevou. Tato sleva platí na 12 měsíců, po jejichž uplynutí případně budete muset ověřovacím procesem projít znovu. Pokud z nějakého důvodu nemůžete projít ověřením online, budete muset naskenovat nějaké dokumenty potvrzující, že studujete.

Konkrétně musíte naskenovat potvrzení o zápisu. V tomto případě platí, že může ověření nějakou dobu trvat; ověření online je otázkou pár vteřin. Nakonec vám webový průvodce potvrdí, že máte na slevu nárok. Z osobní zkušenosti vím, že Spotify nerozlišuje mezi studiem prezenčním a kombinovaným. I kombinovaní tak mohou slevu čerpat.

Studujete? Ode dneška si můžete předplatit Spotify Premium za 80 Kč
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas