Super Bowl 2016: IT firmy vytáhly do reklam Arnieho, Baldwina i Kung Fu Pandu

0

Fotbalový Super Bowl je nejsledovanějším televizním přenosem v Americe. Kvůli tomuto postavení má nejdražší reklamní sloty a firmy musí za půlminutové spoty zaplatit několik milionů dolarů. I proto se z nich snaží vytřískat maximum. Platí to pro filmové trailery a také produktové reklamy. Během Super Bowlu lidé viděli i několik IT reklam, o jejich kvalitě se můžete přesvědčit sami. Zbytek reklam najdete v Ad Meteru.

 

Amazon udělal reklamu na domácího asistenta Echo, kterým můžete pomocí hlasu pustit hudbu, ovládat spotřebiče nebo získávat odpovědi. Ve slovní přestřelce jej využil herec Alec Baldwin a jeden z nejslavnějších fotbalistů historie Dan Marino.

Liam Neeson se v reklamě LG stal mužem z budoucnosti, který s sebou přinesl nejmodernější OLED televizor. Napsané to zní blbě, ale Neeson je cool.

Fitbit, největší výrobce wearables, ukázal nové hodinky Blaze. První, které nejsou určeny jen pro sportovce, ale ostudu neudělají ani ve společnosti.

Arnold Schwarzenneger je reklamní tváří freemium hry Mobile Strike. A vypadá to hodně divně.

SquareSpace vám vytvoří osobní nebo firemní web. Má už miliony platících uživatelů a dvojice komiků Key a Peele vás chce přesvědčit, abyste zaplatili i vy.

Vlastní web vám vytvoří i Wix, a to zdarma. Služba, kterou už používá skoro 80 milionů lidí, nadchla i Kung Fu Pandu.

GoPro je kamerka do extrémů. Tím může být mnohamilionový spot při superbowlu, hraní si s medvědem nebo akrobatické lyžování.

Ohodnoťte tento článek!