Epic opět naděluje. Stáhněte si zdarma plošinovku Super Meat Boy

0
Super Meat Boy
Super Meat Boy

Nově spuštěný obchod Epic Games Store slibuje každé dva týdny jednu PC hru zdarma. Nedávno rozdával výborný survival Subnautica, teď můžete bezplatně získat titul Super Meat Boy. Hra z roku 2010 stojí běžně 15 eur, byť momentálně je na Steamu ve velké slevě a lze ji koupit na 1,39 eura.

Pixelartová plošinovka Super Meat Boys od malého studia Team Meat sbírala chválu po celém světě, průměrná kritická známka 87 % to dosvědčuje. Od hry nečekejte příběh. Jde o variaci na Maria, který se snaží dostat princeznu Peach ze spárů zlého Bowsera. Zde není hlavním protagonistou italský instalatér, ale kousek masa. A jeho dívku Bandage Girl vězní Dr. Fetus.

Super Meat Boy sestává z více než 300 úrovní. Ty jsou velmi krátké, zkušení hráči jimi proskáčou za pár sekund. Ti nezkušení budou stále umírat a z Meat Boye dělat sekanou. Hra je hodně hardcore a méně trpěliví hráči jistě otestují odolnost svých klávesnic (nebo gamepadů). Ovládaní je jako za starých časů, máte k dispozici jen šipky, tlačítka pro běh a skok. Chce to jen správné načasování.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Team Meat chystá na příští rok druhý díl s názvem Super Meat Boy Forever. Vyjde nejspíš v dubnu, k dispozici bude pro pro PC, Xbox One, PS4 a Switch. Zajímavé je, že na počítačích bude exkluzivně právě v Epic Games Storu. Na Steamu se objeví až v roce 2020.

Epic opět naděluje. Stáhněte si zdarma plošinovku Super Meat Boy
Ohodnoťte tento článek!
4.3 (86.67%) 12 hlasů