Super Talent má 24GB tri-channel kit!

0

Operační paměti není takřka nikdy dost a Bill Gates se se svým nesmrtelným citátem „640 kB RAM musí stačit všem“ dost šeredně mýlil. Stavíte-li si pořádný počítač a hodláte např. virtualizovat několik desítek operačních systémů, může se vám 24 GB RAM hodit.

Nový kit z dílen Super Talentu sestává z šestice 4GB modulů typu DDR3, a to prosím ne ledajakých. Jejich rychlost 2000 MHz při časování CL9 uspokojí i náročné overclockery, potřebné napětí je „pouhých“ 1,65 V, tedy konečná bezpečná hranice pro procesory Core i7 apod. Majitel novinky se může těšit nejenom na brutální výkon, ale jistě i na brutální cenu, kterou bohužel konkrétně neznáme.

Moderní základní desky nebudou mít s takovým množstvím operační paměti žádné problémy, dobře ale uvažte použití operačního systému. Doporučuje se použití Windows 7 alespoň edice Home Premium (pochopitelně 64b varianty), která má limit nastaven na vysokých 192 GB RAM. Pokud máte starší Windows Vista Home Premium x64, využijete maximálně 16 GB RAM – o důvod víc proč upgradovat na novější systém.

Zdroj: techPowerUp!

Ohodnoťte tento článek!