Surface Mini ožívá. Podle spekulací je připravený a čeká na povel k prodeji

0

Druhá generace tabletů Surface byla představena na podzim, ale bohužel opět nedošlo k odhalení spekulované menší verze tabletu. Tzv. Surface Mini by podle dávných spekulací měl mít 7–8palcovou obrazovku. Loni v září spekulace naznačily, že menší varianta čeká na pokroky v operační systému. A že by tak měla zaútočit na jaře. Minimálně můžeme říct, že Microsoft optimalizoval Windows 8.1. Opět tak mj. snížil požadavky na hardware.

Tip: Surface 2: všechno, co jste chtěli vědět o nových hybridních tabletech

Podle nových informací, které zveřejnil Neowin, Surface Mini ještě neumřel, přestože si to mnozí myslí. Půjde o osmipalcový tablet. Tím pádem na práci v kanceláři nebude příliš vhodný, takže spíše půjde o doplněk k plnohodnotnému nástroji, ideálně pro zapisování poznámek v terénu. To ostatně platí snad pro každý podobně velký tablet.

Tím spíše by dávala smysl podpora pera s digitizérem Wacom, případně podobného zařízení. Kdy se malého pomocníka dočkáme? Jednou prý určitě. Dokonce v tomto roce. Zařízení je údajně připravené, takže stačí dát povel k výrobě, nebo distribuci. Nechme se překvapit.

Zdroj: Neowin

Ohodnoťte tento článek!