Surface Phone se na výstavu IFA nepodívá. Je to smyšlenka a nesmysl

0

Fudzilla tvrdí, že by Microsoft mohl odhalit bájný Surface Phone na výstavě IFA, jež proběhne mezi 2. a 7. zářím. Proč je to nesmysl? Je fakt, že Microsoft představil své poslední vlajkové lodě před rokem. Současně je ale na nich vidět nedodělanost mobilní edice Windows 10 a Redmondští se těmto telefonům nevěnují tolik, jak by si jejich majitelé a majitelky přáli. Letní aktualizace sice řadu drobností přidala, vývoj ale ještě musí pokračovat.

Lumia 950
Lumie 950 vám musí ještě pár měsíců vydržet, než ji zastoupí Surface Phone (Ilustrační foto)

Redmondští dobře vědí, že je lepší se zatím věnovat vývoji než snažit znovu selhat s nehotovým produktem. Již dříve jsme slyšeli, že Microsoft chce dokončit Redstone 2 na jaře. Vydávat nový telefon s Windows 10 Mobile v1607 by podle mě nemělo smysl. Naopak, pokud chce firma zaujmout, měla by se soustředit především na vylepšení Continua, protože to může být funkce, která mobilní Windows prodá.

V uplynulých měsících nebylo slyšet nic o tom, že by měl telefon, o němž víme jistě, že ho v Redmondu minimálně interně chystají a testují, měl přijít letos na podzim. Je brzo a nezaujal by. Kdo chce dnes našlapaný mobil s Windows, může se pohlédnout po HP Elite x3. Nebo vydržíte s Lumií 950/950XL. Fudzilla pouze píše o tom, že by vydání hardwaru mohlo být spjaté s Redstonem 2.

Tip: Microsoft s mobily neskončil. Síly ale soustředí na jaro 2017 a Redstone 2

O tom se mluví už půl roku, není to nic nového pod sluncem. Tím spíš ale nevidím důvod, proč by měl Microsoft odhalovat nový smartphone za pár týdnů. Microsoft je dále zvyklý hardware odhalovat na vlastních akcích. Zpráva na Fudzille působí, že redaktoři neměli o čem psát a chtěli udržet zájem čtenářstva. Tím jsem pouze chtěl říct, že pokud Surface Phone vyhlížíte, nevkládejte do podobných smyšlených zpráv všechny své naděje. Surface Phone na výstavě IFA neuvidíme.

Zdroj: Fudzilla

Surface Phone se na výstavu IFA nepodívá. Je to smyšlenka a nesmysl

Ohodnoťte tento článek!