Kolonizujte rudou planetu. Epic rozdává zdarma hru Surviving Mars

0

S dalším týdnem je tu nový dárek od Epic Games. Až do 17. října můžete zdarma získat budovatelskou strategii Surviving Mars. Loni vydaný titul bulharského studia Haemimont Games, které má s žánrem bohaté zkušenosti (dělali na třech dílech Tropica), je simulátorem kolonizace Marsu.

Vlhký sen Elona Muska si můžete prožít sami. Ve hře se stanete správcem základny, která má připravit marťanské městečko, do kterého se postupně nastěhují lidé. Budujete tedy stroje, které budou těžit suroviny, z nichž půjde stavět, vyrábět vodu a kyslík. Kolonistům pak přidělíte práci, aby produkovali jídlo a užitečné materiály důležité pro další výstavbu. Přitom musíte uspokojovat všechny jejich potřeby, potlačovat vzpoury, bojovat s konkurenčními společnosti i přírodními katastrofami. Hra si od recenzentů odnesla průměrnou známku 76 %.

Surviving Mars lze hrát na PC i Macu. Bezplatně získáte pouze základní hru, nikoliv dvě později vydaná DLC. Za týden ji v Epic Games Storu vystřídají dva zajímavé horory: Observer a Alan Wake: American Nightmare.

TIP: Na Cnews sledujeme, které hry a aplikace jsou dočasně zdarma

Kolonizujte rudou planetu. Epic rozdává zdarma hru Surviving Mars
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlasů