SwiftKey nečeká na Ježíška. Nejpoužívanější alternativní klávesnice je teď celá zdarma

3

Klávesnice SwiftKey podporuje více než 100 jazyků a má už přes 250 milionů uživatelů. Rozmachu jistě pomohl vstup na iOS a také fakt, že od léta 2014 je základní verze zdarma. Platilo se pouze za motivy, tedy různá témata vzhledu, kterých bylo v obchodě asi stovka. Teď se tvůrci rozhodli, že i tuto část uvolní k bezplatnému stažení. Kdo má zájem, nechť zamíří do Play Storu nebo App Storu. 

SwiftKey je teď úplně zdarma
SwiftKey je teď úplně zdarma

Jak teď bude SwiftKey vydělávat? To je otázka. Firmu letos za 250 milionů dolarů koupil Microsoft, takže existenční potíže SwiftKey trápit nemusí. Redmondští šli hlavně po know-how. SwiftKey má dnes propracované slovníky sdílené napříč zařízení, neuronovou síť učící se, jak uživatelé píšou, a také povedenou technologii pro psaní pomocí gest. To vše může Microsoft využít i ve Windows 10 (Mobile). Firma však slíbila, že bude i nadále vyvíjet aplikace pro ostatní platformy. Snad tedy slib dodrží.

 

Zdroj: SwiftKey

SwiftKey nečeká na Ježíška. Nejpoužívanější alternativní klávesnice je teď celá zdarma
Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘE

  1. No a my sběratelé můžeme strávit příjemné dopoledne stahováním desítek nepotřebných vzhledů klávesnic ze SwiftKey Store … (v balíčcích, které to urychlí, je jich jen pár).
    Na tom by v MS-SwiftKey ještě mohli trochu zapracovat.