Sygic slibuje lepší navigaci i bez připojení k internetu

3
Sygic používá prediktivní výpočet trasy
Sygic používá prediktivní výpočet trasy

Slovenská společnost Sygic vyvíjející stejnojmennou navigaci tento týden oznámila velkou novinku. Pro  Android (Play Store) a iOS (App Store) je či teprve bude dostupná bezplatná aktualizace povyšující aplikaci na verzi 17.4. Spolu s ní jsou po čtvrt roce aktualizovány offline mapy, a navíc přibyla nová funkce pro prediktivní výpočet trasy.

Sygic slibuje přesnější odhad příjezdu a výběr nejrychlejší trasy. Platí to pro případy, kdy nejste připojení k internetu, ať už kvůli ztrátě signálu, drahým mobilním datům nebo cestování v zemích s drahým roamingem. Díky internetu sice odhady budou vždy lepší, protože se při výběru trasy bere v úvahu aktuální stav dopravy, ale Sygic našel způsob, jak navigaci zpřesnit i offline.

TIP: „Státní navigace“ bude přesnější než Waze. Stojí čtvrt miliardy korun

Aplikace do výpočtu zahrne skutečné průměrné rychlosti na silnicích (nikoliv maximální předepsané rychlosti), světelné křižovatky, kruhové objezdy, denní dobu a historická data získaná z podobných jízd sahající až dva roky nazpět.

Sygic má přes 200 milionů uživatelů v 200+ zemích světa. Až do neděle mimochodem můžete získat navigaci s 80% slevou. Doživotní licence na evropské mapy a info o dopravě v reálném čase stojí 400 Kč, celosvětová verze je za 590 Kč.

Sygic slibuje lepší navigaci i bez připojení k internetu
Ohodnoťte tento článek!
4.6 (91.43%) 7 hlas/ů

3 KOMENTÁŘE

  1. Pro mě je sygic úplně nejlepší navigací na světě, ale problém je tom že bych potřeboval do auta normální navigaci a to teda jde mimo mě. Vím že to někdo nahrává, ale nevím jak. Mohl by někdo poradit jakou GPS koupit a jak do ní takovej sygic dostat? Děkuji.