SyncPhone Pro je jako Surface vměstnaný do mobilu. Běží na něm desktopové desítky

0

Tenhle telefon vypadá až příliš dobře na to, aby to byla pravda. Firma Nurve chce na Indiegogo pomoci s financováním smartphonu SyncPhone, který je tím, co očekáváme od bájného Surface Phonu. Obsahuje čtyřjádrový Atom a desktopovou verzi Windows 10, takže po připojení k monitoru se chová jako skutečný počítač s Win32 aplikacemu, nikoliv pseudoPC jako v režimu Continuum ve Windows 10 Mobile.

Kromě toho má mít stojánek podobný tomu ze Surfacu a také odpojitelnou klávesnici. Nejvyšší verze SyncPhone Pro obsahuje čtyřjádrovým Atom x7-Z8700, 8 GB RAM, 128 eMMC paměti a čtečku microSD karet. Tělo je z hliníku, uvnitř najdeme 5,4″ HD displej i stylus.

Nurve SyncPhone Pro

Ve specifikacích Nurve dále píše o 20Mpx foťáku, dualSIM s LTE, 3000mAh akumulátoru, microHDMI výstupu a dualbootu s Androidem. Pokud se v kampani vybere více než milion dolarů, tak dostane i Ubuntu Linux. Takový telefon můžete mít už za 499 dolarů.

Nurve SyncPhone Pro

Nurve chce vyrobit i nižší modely s pomalejšími procesory, méně RAM, menším úložištěm a slabším foťákem. Ale já tomu zkrátka nevěřím. Papír snese všechno, na Indiegogo už podvodné kampaně byly a SyncPhone zkrátka vypadá příliš nereálně. První telefony mají být early adopterům doručeny už v lednu 2016. To je nesmysl. Windows 10 pro desktop v sobě navíc nemají ovladače ani jiné komponenty pro použití v mobilu.

 

via Reddit

Ohodnoťte tento článek!