Synology NAS servery s prodlouženou zárukou a expresním servisem

0

Praha, 1. 10. 2013

Firma Kobe jako distributor Synology Inc. přináší možnost dokoupení prodloužené záruky pro NAS servery Synology a to o jeden rok, nebo o dva roky. Pro vybrané modely je k dispozici i volitelný expresní servis.

Firma Synology nabízí kompletní portfolio NAS produktů od domácích modelů až po firemní řešení. Standardní záruku výrobce, která je dva roky na nižší a střední série a tři roky na vyšší série umožní nyní firma Kobe rozšířit o další jeden, nebo dva roky. Toto prodloužení je za příplatek dostupné pro kompletní produkční řadu výrobce.

Příplatek za prodloužení záruky o jeden rok je dostupný za 12 % ceny produktu, prodloužení o dva roky je za 20 % z ceny produktu. Během prodloužené záruky se řeší případné reklamace opravou, eventuálně výměnou za stejný, nebo lepší model.

Volitelný Expresní servis má zajistit prioritní řešení situace pro zákazníky, kteří požadují rychlejší reakci v případě závady na produktu. Za příplatek je možno nyní objednat 48-hodinový servis pro vybrané modely (DS1513+ a DS1813+), projektově je možno tuto službu poskytnout i pro další Synology produkty. Místem řešení Expresního servisu je servisní oddělení Kobe v Praze. Tato služba je poskytována pouze po dobu standardní záruky výrobce.

Reselleři tak mají k dispozici garance, které dále posílí postavení produktů Synology na trhu a zvýší prodejní potenciál, zejména u větších projektů. Spolu se službou Synology Replacement Service Europe, což je systém přímého servisu výrobce pro nejvyšší modely XS a XS+ tak zákazníci mohou využít jak delší záruky, tak i urychleného procesu výměny vadných produktů. Celkově tak lze minimalizovat potenciální prostoje způsobené výpadkem hardware.

 

Příplatek za Expresní servis – doporučené prodejní ceny bez DPH:

  • Synology DS1513+: 6.800 Kč
  • Synology DS1813+: 7.400 Kč

Stručně o společnosti Synology

Společnost Synology založená v roce 2000 je dynamická společnost, která se věnuje vývoji výkonných, spolehlivých, všestranných a ekologicky šetrných NAS serverů (Network Attached Storage). Cílem Synology je nabízet uživatelsky přívětivá řešení a spolehlivý zákaznický servis pro široké spektrum uživatelů od domácího po podnikové nasazení.
Více informací naleznete na stránkách http://www.synology.com.

 

Stručně o společnosti KOBE

Firma KOBE je česká společnost založená v roce 1993 jako specializovaný distributor s přidanou hodnotou. Počáteční zaměření na příslušenství pro notebooky a PDA dnes rozšiřuje i široká nabídka modulů pro mobilní datovou komunikaci, GPS, SSD disky a datová úložiště. Významnou produktovou řadou jsou populární NAS servery od domácích verzí až po výkonné podnikové modely. Další činností je vývoj specializovaného software na zakázku a vlastní hardwarový vývoj, v současné době to je internetový fotoobraz i-Frame.

Základní motto firmy je nabízet kvalitní a ověřené produkty spolu s odborným zázemím, předprodejní konzultace, školení, nadstandardní servis a individuální přístup. Odborný kredit KOBE podtrhuje i členství v evropské asociaci firem zabývajících se distribucí mobilních zařízení – VADnet Europe (dříve „Mobile Partners International“ – od r. 1994). Toto členství umožňuje přístup k nejnovějším technologiím, sdílení know-how a efektivnější distribuční politiku. Více informací naleznete na stránkách http://www.kobe.cz.

Ohodnoťte tento článek!