Synology uvádí DiskStation DS213j: cenově dostupné a výkonné úložiště

0

Praha, 7. 5. 2013 – Společnost Synology® představila novou stanici DiskStation DS213j určenou pro zálohování a sdílení dat v domácnosti nebo malé kanceláři. Potěší především báječným poměrem špičkového výkonu a skvělé ceny.

Díky pokročilé hardwarové integraci je Synology DS213j ideálním řešením pro efektivní privátní cloud, ať už doma nebo v malých kancelářích. Uživatelům umožňuje se snadno dostat ke všem uloženým datům,“ říká Chad Jiang, produktový manažer společnosti Synology, předního světového výrobce serverů a úložišť.

Stanice DS213j nabízí rychlost čtení 100 MB/s a rychlost zápisu 70 MB/s. Díky tomu je přenos souborů snadný úkol, což vám umožní například sdílet Blu-ray kvalitní video za méně než 3 minuty. Vestavěný Floating-Point Unit (FPU) procesor s 512 MB RAM zvyšuje výkon náročných aplikací, jako jsou například vytváření náhledů nebo multitasking, a zajišťuje tak uživatelům optimální zážitek.

 

Navrženo s ohledem na energetickou účinnost, DS213j spotřebovává pouze 3,65 wattů, když jsou pevné disky v režimu spánku, a ne více než 20 wattů za plného provozu. Navíc podporuje režim Wake na LAN / WAN a umožňuje naplánovat zapnutí / vypnutí, což přináší další snížení spotřeby energie a provozních nákladů.

DS213j byl navržen tak, aby redukoval hluk i vibrace.  Je vybavený bočním otvorem pro ventilátory a gumovými podložkami pro pevné disky.

DS213j běží na systému DiskStation Manager (DSM) 4.2, který poskytuje mnoho funkcí pro zvýšení produktivity a zjednodušení úloh. Vše má elegantní uživatelské rozhraní optimalizované pro multitasking. Předchůdce DS213j, DS212j, získal četná uznání od médií na celém světě – včetně „Tech Příslušenství roku“ od britského časopisu Stuff.

Pro více informací, navštivte prosím:

http://www.synology.com/products/product.php?product_name=DS213j&lang=csy

Dostupnost

DiskStation DS213j je již celosvětově dostupná.

Ohodnoťte tento článek!