T-Mobile prodává chytré kalhotky a trenky, které přepnou partnerův telefon do romatického módu

T-Mobile prodává kromě mobilních tarifů v rámci kolekce Love Magenta i jiné produkty, většinou z oblasti módy a nijak nesouvisející s technologiemi. Hlavně aby to zaujalo mladé zákazníky. Nyní ale do nabídky přidal chytré spodní prádlo Connected Underwear.

2

Určené je pro páry a operátor jimi láká na Valentýna. Ale také upozorňuje na závislost na mobilech a potřebě občas smartphony vypnout. A v čem jsou vlastě kalhotky a trenky v magentové barvě chytré a zajímavé? Obsahují čip, který v blízkosti ovlivní partnerův či partnerčin telefon.

Potřebujete k nim tedy ještě aplikaci, která poté po přiblížení k čipu (zhruba na deset metrů) telefon přepne do „láskyplného“ offline módu. K tomu spustí romantickou hudbu. Přepnutí není automatické, příjemce jej musí potvrdit.

Sada za 25 euro obsahuje dvoje spodky. Aby se T-Mobile vyhnul případnému nařčení, jak je dnes bohužel moderní, lze si vybrat cokoliv z nabídky kalhotek S-XL a trenek S-XL, důležitý je jen počet dvou kusů celkem.

T Mobile Connected Underwear 7
Takhle to prý funguje

Čip funguje přes Bluetooth a má velikost 40 × 24 × 3 mm. Na baterii vydrží tři měsíce až půl roku a před praním jej máte vyndat. Prodej probíhá přes e-shop Love Magenta, který provozuje vlastník T-Mobilu, německý Deutsche Telekom.

T-Mobile prodává chytré kalhotky a trenky, které přepnou partnerův telefon do romatického módu
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (76.67%) 6 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. A umí ta aplikace zaregistrovat a rozlišit těch čipů víc? 😀 Ideálně s nějakou ochranou před „kolizí“ (třeba v obchodě, když se do dosahu dostanou dva čipy najednou), aby nevznikaly nepříjemné situace. :o)