Na konci roku jsem srovnával IPTV dvou našich mobilních operátorů a O2 tehdy dopadlo o něco lépe. Jedním z důvodů slabší nabídky T-Mobilu byla chybějící možnost dívat se na televizi i na počítači, růžový operátor uměl kromě velké televize jen tablet a smartphone. Tato nevýhoda nyní končí.

Pokud jste zákazníkem T-Mobile TV, můžete nyní sledovat kanály i v prohlížeči na počítači nebo notebooku. Tato funkce je u O2 TV, ale třeba i u Digi TV a Kuki už dlouho samozřejmostí.

T-Mobile začal s IPTV později a rozdíly smazává jen pomalu. Kompenzuje je podrobnější nabídkou tematických balíčků. Ovšem ceny obou řešení jsou až příliš podobné, T-Mobile však nedávno zlevnil pronájem set-top-boxu, a tím se alespoň o pár korun odlišil.

partnerem rubriky IPTV je společnost CETIN a ZrychlujemeČesko.cz

T-Mobile dohání O2, jeho IPTV si už pustíte i na počítači
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas

1 komentář

  1. Kdy mi dá některý poskytovatel možnost zaplatit si jen několik vybraných stanic – místo balíčků desítek stanic, které nepotřebuji? Na Skylinku si například mohu vybrat sedm stanic z velkého balíku. Jenže k tomu mám povinně v ceně takový ten základ, balíček Digital. Proč si na internetu, kterýžto je mnohem mladším a přizpůsobivějším médiem, nemohu sestavit svůj balíček třeba dvou nebo tří kanálů, a levně se na ně dívat, aniž bych platil za těch 40-80 nezajímavých, které navíc doma dávno mám? Až to půjde, možná se stanu zákazníkem.