T-Mobile láká na nový modem pro „LTE na doma“. Je rychlý a ještě k tomu sexy

2
Huawei B2368
Huawei B2368

Růžový operátor již brzy bude k tarifům Pevný internet vzduchem nabízet nový modem Huawei B2368. T-Mobile dokonce tvrdí, že je prvním na světě, kdo jej poskytne svým klientům. Není to ale pravda, polský Play už jej prodává. A proč tolik rozruchu? Novinka dobře vypadá a dle tvrzení operátora může modem nabídnout vyšší rychlosti v i místech, kde to dříve nebylo možné.

Mám velkou radost, že jsme prvním operátorem na světě, který může nový modem nabídnout svým zákazníkům. Modem přináší další vylepšení pro nabídku Pevného internetu vzduchem a našim zákazníkům umožňuje využívat ještě kvalitnější služby. Zároveň bude možné nabízet službu ještě ve větším měřítku,“ říká Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů společnosti T-Mobile.

Na reálné výhody si budeme muset počkat až do praktických zkušeností. Huawei B2368 ale nabízí dobrou výbavu. Podporuje všechna v Česku používaná LTE pásma (i 3,5 a 3,7 GHz, které T-Mobile nedrží), poskytuje teoretické rychlosti až 600/150 Mb/s. Umí totiž pracovat ve dvou pásmech současně a používat čtyřanténní systém 4×4 MIMO.

Huawei B2368
Huawei B2368

Modem vypadá jako venkovní lampička. Vede z něj ethernetový kabel s PoE napájením, který končí ve vnitřní jednotce. Ta internet šíří pomocí tří gigabitových LAN a bezdrátově pomocí Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac.

Novinku bude T-Mobile pronajímat za 50 Kč měsíčně. Samotné LTE tarify stojí 399 Kč (20/5 Mb/s), 499 Kč (50/15 Mb/s) a 599 Kč (100/25 Mb/s). Tarify jsou bez datového limitu, operátor je ale nabízí jen tam, kde není dostatečně rychlé VDSL.

T-Mobile láká na nový modem pro „LTE na doma“. Je rychlý a ještě k tomu sexy
Ohodnoťte tento článek!
4.6 (91.11%) 9 hlasů

2 KOMENTÁŘE

  1. blbý je že ten modem (router) nemá žádné antény pro lepší pokrití wi-fi, mám jeden takový doma a signál je dobrý jen v jedné místnosti, jakmile člověk přejde do druhé místnosti, tak signál padne skoro na nulu 🙁