T-Mobile: internet na celý den za 24 Kč

0

T-Mobile se vyzbrojil novým balíčkem „Internet v mobilu na den“ určeným pro nenáročné uživatele, kteří akutně potřebují přečíst e-mail nebo zkontrolovat něco na webu. Za 24 Kč získají přístup k internetu na celý den, omezením je pouze FUP 10 MB, po překročení limitu klesne rychlost na 16 kb/s.

Služba je určena tarifním i předplacenkovým uživatelům, kteří ještě nemají aktivován jiný datový balík. Balíček si můžete aktivovat zasláním SMS ve tvaru IDEN A na číslo 4603.

T-Mobile kromě toho ještě nabízí tarif Twist Surf+. Za 39 Kč získáte internet na celý týden s FUPem 15 MB. Zde ale platí omezení na některé porty a tím pádem i služby. Více zde.

Podobnou nabídku má i Vodafone. Jednodenní balíček stojí jen 17 Kč, ale s FUPem pouze 5 MB. Telefónica O2 24hodinové balíčky nenabízí, ale předplacenkáři si mohou aktivovat týdenní balík za 40 Kč s FUPem 150 MB.

Zdroj: T-Mobile

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tady v Čechách si všihni zvykli, že všechno je zdarma. Ale kde je práce lidí, co to musí spravovat a investice do provozu či technologií přece stojí peníze. Ta částka je zanedbatelná a pokud by někdo měl pocit, že není, měl by se nad sebou vážně zamyslet.