T-Mobile: internet v zahraničí do konce léta od 29 Kč

0

S výhodnějším datovým roamingem na mobilní data už přišel Vodafone i Telefónica O2. Dnes svou nabídku představil i T-Mobile. Za den surfování zaplatíte už od 29 Kč. Akce růžového operátora platí od 18. dubna do 30. září 2011 v zemích Evropské unie a dalších státech.

Datování s tarifem Internet v zahraničí na den je rozděleno do dvou zón. Pokud nepřesáhnete 3 MB, zaplatíte 29 Kč (běžně 60 Kč), mezi 3 MB a 20 MB pak balíček stojí 149 Kč (běžně 240 Kč). Nevýhodou je, že se aktivuje automaticky, pokud přesáhnete první limit. Ale operátor nejdříve 2× upozorní esemeskou.

Náročnější si mohou ještě zaplatit Internet v zahraničí na týden za 540 Kč s 50MB limitem.

Levnější internet si můžete užít v těchto zemích: Slovensko, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie a území Alandské ostrovy, Azorské ostrovy, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Kanárské ostrovy, Madeira, Martinik a Réunion, Norsko, Lichtenštejnsko a Island.

Zdroj: T-Mobile

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář