T-Mobile mění název sítě. Po dva týdny na displejích uvidíte „T-ZustanteDoma“

10
tmobile logo koronavirus koláž
Zdroj: T-mobile / Cnews

aktualizováno: opraven přehled operátorů


Český T-Mobile se přidává k iniciativě skupiny Deutsche Telecom a podpoří výzvu, aby lidé zůstávali doma. Ode dneška po následující dva týdny uvidí majitelé telefonů se SIM růžového operátora místo názvu T-Mobile slovní spojení T-ZustanteDoma.

Pokud se u vás změna ještě neprojevila, pomůže restart telefonu, případně by mělo stačit počkat. T-Mobile chce touto drobností přispět k omezení šíření nákazy. Podobnou iniciativu mají i další operátoři.

T-Mobile zdůrazňuje, že tato iniciativa nemá nic společného s možnostmi chytré karantény. Nesleduje tímto konkrétní telefony zda se nacházejí v místě bydliště ani nic podobného. Změnu názvu operátora zobrazí všem svým zákazníkům stejně. Netýká se to ovšem virtuálních operátorů v síti T-Mobilu.

Vlevo původní název sítě, vpravo již nový

T Mobile T ZustanteDoma
T Mobile T ZustanteDoma

Další dva operátoři podobnou změnu zatím neplánují. Podobnou změnu realizoval i Vodafone, který nyní zobrazuje název sítě jako „VF – Jsme s Vami“. U některých uživatelů se změna nemusí projevit, neboť záleží i na konkrétním telefonu – některé berou název sítě přímo ze SIM karty.

 

Podobně změnili název sítě i někteří další zahraniční operátoři po celém světě. V notifikačním řádku se tak zobrazují #StayHome či #YoMeQuendoEnCasa, v Rumunsku #Stamacasa, v Turecku #EvdeHayatVar a v Indonésii #DiRumahAja. Řada zemí ale zůstala u mezinárodního #StayHome.

zdroj: T-Mobile

T-Mobile mění název sítě. Po dva týdny na displejích uvidíte „T-ZustanteDoma“
Ohodnoťte tento článek!
2.8 (55.29%) 17 hlasů

10 KOMENTÁŘE

  1. „Ode dneška po následující dva týdny uvidí majitelé telefonů se SIM fialového operátora místo názvu T-Mobile slovní spojení T-ZustanteDoma.“

    A ode dneska predchozi dva tydny to tam bylo taky. 🙂