Neomezená data u T-Mobilu má 180 000 zákazníků. Kolik prosurfují?

29
T-Mobile
T-Mobile

T-Mobile po loňském prázdninovém testu začal v září konečně nabízet tarify s neomezenými daty. Včera operátor prozradil, že na ně přešlo již 180 000 zákazníků. Každý z nich spotřebuje v průměru 17,5 GB dat měsíčně. Jde o dobrá referenční čísla pro budoucí srovnání.

Navíc již dnes můžeme říci, že se T-Mobilu podařilo přesvědčit zhruba 28 % zájemců o neomezená data. Bezplatného testu v loňském létě se totiž zúčastnilo 650 000 zákazníků. Bez zajímavosti není ani skutečnost, že vzrostla i spotřeba. V létě totiž surfařům stačilo 15,7 GB na hlavu.

TIP: Nejlevnější neomezená data T-Mobilu jsou za 675 Kč

Další zákazníky by k neomezeným tarifům měla nalákat včera spuštěná reklamní kampaň. „Byť se to může zdát nepravděpodobné, spousta lidí ještě pořád o neomezených tarifech neví nebo se domnívá, že jsou nesmyslně drahé. V kampani chceme ukázat svobodu, kterou neomezená data přináší, a zároveň ujistit zákazníky, že si tarif v případě potřeby mohou znovu změnit,“ říká Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobilu.

Nové tarify růžového operátora jsou bez závazku a lze si je poskládat na míru. Neomezená data s rychlostí 3 Mb/s (prvních 20 GB jede naplno) stojí 675 Kč, za rychlost 10 Mb/s (50 GB) se platí 875 Kč a za neomezenou rychlost je to 1175 Kč. K nim lze dokoupit zvýhodněné balíčky volných minut či SMS, případně rovnou neomezené volání a zprávy za 400 Kč měsíčně.

Už máte neomezený datový tarif?
Neomezená data u T-Mobilu má 180 000 zákazníků. Kolik prosurfují?
Ohodnoťte tento článek!
2.9 (57.5%) 8 hlas/ů

29 KOMENTÁŘE

 1. Poslední rok používám, z mého pohledu neomezený, 4GB tarif od vodafonu za 200 Kč. wifi na telefonu nepoužívám a moje spotřeba dat se pohybuje koelm 3GB za měsíc. dřív jsem pár let používal 30GB tarif za 300 Kč, ale byl naprosto zbytečný. víc než 4 GB jsem použil akorát dvakrát, jednou při stěhování, než mi zavedli pevný internet a jednou na dovolený.

 2. T-Mobile je ok pro lidi, co od nich potrebuji vic sluzeb. Tudiz kdyz tam ma kamaradka tarif pro sebe, manzela, dve deti, maji od nich internet a IPTV, tak je vysledna cena vsech sluzeb na velmi konkurencni urovni.

  Me oslovit nemohou, TV nemam a nechci, internet mam od UPC a T-Mobile u nas v baraku optiku natazenou nema, na VDSL urcite zajem prejit nemam a mam jeden svuj telefon, tudiz me nezlevni nic.

    • Ne ty jsi zloděj, jelikož kradeš levná data ostatním slušným lidem co nekňučí u operátora, aby měl oproti ostatním nějaké úlevy. Kdyby tito lidé s výhodami nebyli, tak se mají ostatní líp. Zlatej totáč, kde byla na všem cena vytištěná a tito hajzlíci měli utrum. Bohužel hajzlíci se dostali k moci a tak si pravidla přizpůsobili sobě.

     • Tak tobě slušně hráblo. 😀 😀 Díky za pobavení… 😀 Trh, směnný obchod a smlouvání cen tu je s námi tisíce let, to s nějakýma hajlzlíkama u moci opravdu nesouvisí. 😀

      Vždycky mě zahřeje u srdíčka když triggnu nějakýho takovýho zapšklýho komanče… chlape kdybys věděl jak si žiju, tak by tě jeblo úplně. 😀

      • Nejeblo. Já takové lidi mám kolem sebe, takže vím co to je za hajzlíky co zneužívají své schopnosti na úkor okolí. Ještě z toho mají radost, že kradou ostatním a ti se neumí bránit nebo je jim to proti srsti a nedělají s tím nic.

      • Hele komáre, mimo jiné jsem nikde u nikoho nekňučel, naopak operátor kňučel u mě. Ale věřím, že ty jako správný soudruh by jsi levnější nebídku s díky odmítl s hláškou “nebudu okrádat soudruhy spoluobčany” a platil bys raději plnou ceníkovou cenu s dobrým pocitem v srdíčku, že nekradeš levná data slušným lidem. 😀

      • Na tom nesejde, jak jsi k tomu přišel. Jde o princip, aby někdo neměl výhody na úkor druhých. Nikdy za 30 let od převratu mi nikdo nenabídl lepší podmínky sám od sebe. Vždy se mě snažili podojit. Proto jsem proti tomuhle zlodějskému systému, jelikož se s lidma nezachází rovnocenně. Proto starší lidé volí komanče nebo strany co zvyšují sociální jistoty, jelikož už mají zkušenosti a vědí co je správné. Nějaký mladý zdravý podnikatel rozhodně nedostane rozum dokud nezestárne, neonemocní nebo se mu něco nestane, že ztratí schopnost být úspěšný a pak se bude rozčilovat, že nemá žádné zastání, jelikož ho budou šikanovat ostatní co jsou zatím úspěšní a silní, než je postihne to samé.

      • Ty jsi prostě jen neschopný a závidíš ostatním. Ta tvá zášť z tvých příspěvků přímo tryská. Dokud budeš chyby hledat jen všude okolo a svou vlastní neschopnost budeš ignorovat, nikdy se z těch komunistických nostalgických sraček nevyhrabeš.

      • Já se z komunistických sraček nepotřebuju hrabat. Prožil jsem si tu dobu, takže vím co je lepší systém. O tom není třeba polemizovat, že toto současné zřízení je vhodné jen pro zloděje a agresivní bezohledné jedince. Kdyby to byl dobrý systém, tak nejsou stovky charit, desetitisíce bezdomovců a statisíce nezaměstnaných. Mezilidské vztahy jsou neporovnatelně horší a lidi už dneska ve městech nemůžou ani v noci ven.

      • Já v ní taky žil jako dítě, proto vím jaký vězení to bylo, jak byli všichni zesraní strachy a dobře se měly právě ty hovada u koryt. Zbytek populace bylo jen šedý stádo vězňů, kteří museli držet hubu a krok. 🙂 Nelžu, nekradu, nejsem bezohledný, mám se dobře, jsem svobodný, mám skvělé mezilidské vztahy, cestuju. Je mi tě líto, ale za svou existenci si zodpovídáš sám, ne nikdo jiný. Bohužel takových zapšklých jedinců co po nocích škrabou klíčem auta ostatním je tu stále ještě dost.

      • Ba, a ještě je třeba přidat, že všecko bylo takový škaredý, všechny baráky ve městě domlácený (i když jsme aspoň neměli takový ty dřevěný bednění proti padajícím fasádám jako v Praze), a každý odpoledne/večer pravidelně smrděla papírna co byla ve vedlejší obci. Od tý taky byla odporná voda v řece, říkalo se o nás, že jsme “smradlavý město”.
       To o prázdnejch obchodech si taky pamatuju, i když to u nás nebylo tak zlý jako třeba v Rusku.

      • Vždyť to tu byl šílenej šedej skanzen, ostatně jako kterákoliv jiná komunistické země. Komanči naši zemi zabrzdili na 40 let s čímž se bude vyrovnávat ještě několik dalších generací. Svoboda slova, kterou tu v jiné diskusi Turion tak vehementně obhajuje, za to jsi šel do kriminálu. Jak tohle někdo může adorovat to nepochopím.
       Turion je evidentně člověk, co mu vyhovuje žít ve stádu, kde mu někdo určí jak má žít, nalinkuje mu život a vše je jasné dané a on je potom spokojený. Nic ve zlém, ale řekl bych, že trpíš formou sociální fobie.

      • To je humorný nesmysl. Nevím o nikom, kdo by se tu tehdy cejtil jako ve vězení. Možná pár neukojených jedinců co neznají Čechy, ale mermomocí musí jet do Austrálie. Prostě inteligence jedinců hodně pokulhává a nesmyslné argumenty se melou dokola. Za projevy nikdo v širém okolí nebyl nijak trestán tehdy, zato dnes je díky internetu vidět jak to s tou svobodou je.
       Omítky z jedné strany z ulice komunisti nenatíraly jako na západě naoko, ale zato postavili přehrady, atomové elektrárny a postarali se o všechny lidi co o to měli zájem. Dneska děláš jak mourovatej, ale nedostaneš zaplaceno za manuální práci třeba na slušnej život, ale debílek co sedí v kanclu a vaří si kafe a kouří cíga a občas ťukne do klávesnice nebo vyřídí telefonát dostává dvojnásobek, než těžce pracující člověk. Právě takoví agresivní jedinci rozhodují o tom kdo dostane zaplaceno a kdo musí živořit. Dříve byla jasně daná taxa podle náročnosti. Dnes se platí jen za agresivitu. Vynutíš si, že jsi nenahraditelný, tak ostatní plaťte. Není to o námaze, ale o vlivu a tím jsou u moci a peněz zloději vrazi a bezohlední lidé, kterým nevadí, že musí někoho likvidovat, aby se měli dobře jen oni. Prostě hájíte bezohledný systém a podle toho to vypadá. Stačí číst zprávy co se děje. Hrčávka na Seznamu třeba. Takové lidi zplodil tento systém a to je slabý odvar z jedné vísky.

      • “Nevím o nikom, kdo by se tu tehdy cejtil jako ve vězení.” 😀 😀 😀

       Tak to je síla! To jsou strašný howna co píšeš. 😀 Vyloženě lžeš, nebo jsi naprosto zaslepenej. Když byl ten komunistickej skanzen tady tak senzační, tak je zvláštní, že Komáry volí jen posledních 5% pošahaných zoufalců. Podle tvýho popisu bych si myslel, že budete mít aspoň 90%. 😀

       Dnes nemůžeš sehnat šikovnýho řemeslníka, platím jim zlatem.. mnohem víc než lidem někde z kanclu, páč jsou zabraný na měsíce dopředu. Šikovnej řemeslník si vydělá nádherný peníze. Dnes je všude tolik práce, že kdo chce pracovat a slušně si vydělat, tak dělá, kdo nechce nebo se bojí změnit job, tak jen remcá a závidí ostatním.
       “bezohlední lidé, kterým nevadí, že musí někoho likvidovat, aby se měli dobře jen oni” – nastuduj si politické procesy 50. let, můj děda byl politický vězeň, dost možná kvůli udání takovýho póvla jako jsi ty.

       Mám pro tebe radu, zaleť si do KLDR a můžeš tam i zůstat, to je přesně země tvých snů.

 3. S člověkem co porovnává KLDR se socíkem u nás nemá cenu rozebírat cokoliv, jelikož to je prostě dem.nt nebo nemá absolutně žádný pojem o tom co porovnává. Padesátá léta vytáhne tak leda zmasírovaný studentík co to slyšel někde od zblblé učitelky. Fakt jsi mentální chudák hochu.

  • Jojo všechno je to výmysl. Komunismus byl ráj na zemi, ostnatej drát vlastně nikomu nevadil, protože lidi nemají cestovat, ale maj sedět doma na prdeli, makat a držet hubu. Naštěstí podobní agenti Turionové postupně vymírají a tak hrůzy totality zůstanou už jen strašákem v učebnicích pro další generace.

   • Takové argumenty jen dokazují, že nevíš vůbec nic. Práce za socíku byla víc v pohodě, než dnes a v lepší atmosféře v kolektivu za férové peníze a jiné výhody třeba v bydlení a bezúročných půjčkách atd. Prakticky nevím o nikom, kdo nebyl za socíku v zahraničí ty dráte. Hrůza totality jsi ty sám.

    • Lol ty si mi snad zdáš. Jj byla super atmosféra, a po revoluci jsi zjistil, že kolega z kanclu byl agent stb, který na tebe donášel. 😀 Do Jugošky nebo k Balatonu pustili soudruzi ty ovčany, kteří měli dobrý kádrový posudek, ostatní měli smolíček. 😀 Jak jsi se režimu znelíbil, např. tě udal nějaký fanatický Turion, tak jsi mohl možná tak na Šumavu. S tebou je opravdu sranda, se nedivím, že tě všude zabanovali, jestli všude vypisuješ takový demagogický lži. Musím tě ale zklamat soudruhu, komanči už jsou nenávratně v hajzlu a tak ti nezbývání nic jinýho, než tesknit po totalitním státě a závistivě prořezávat kapitalistům pneumatiky.

     • Víš že totalita byla vynalezena až po hadráku? Do tý doby o ní nikdo nevěděl a spokojeně si žil. To bohužel ty nemůžeš vědět, jelikož věříš propagandě jako každej mladej nebo neznalej člověk. Do Jugošky se houfně jezdilo před i po hadráku. Kádrový posudek dělali leda tobě v Bohnicích. Možná jsi viděl průzkum volebních preferencí, tak 30% STBák a KSČM asi 7%, takže 37% voličů preferuje komanče, což je po 30 letech masírování hlaviček jak strašná doba byla za komančů docela divný ne?

      • “takže 37% voličů preferuje komanče” – tak po téhle větě ti i věřím, že s Bohnicema máš bohatou zkušenost 😀 😀
       Takový exot tu byl naposledy Crha, ten to taky neměl v kebuli v pořádku. 😀

      • Měl jsem napsat lepší formulaci, aby sis to hned nepřevedl na nesmysl, ale už tě nechám spát, jelikož nemáš zkušenosti, tak co s tebou.