Neomezený mobilní internet od T-Mobilu stojí 3000 Kč a bude ještě o 50 % dražší

12
Neomezený internet
Ilustrační foto (autor: IO-Images / Pixabay)

Pokud vám nestačí pár gigabajtů nebo stovek megabajtů v běžných tarifech, T-Mobile vám ochotně nabídne i neomezenou porci dat. Ale pořádně si za to připlatíte, a ještě to nebude tak úplně bez háčků. Nebudete počítat bit po bitu, limity jsou totiž jiného rázu.

Pomocí balíčku StreamOn za 249 Kč měsíčně budete moci sledovat nebo poslouchat některou z dvaceti audio či video služeb, jako jsou YouTube, HBO Go, iRadio nebo Apple Music, aniž byste tím spotřebovávali data z běžného balíčku.

Jak neomezené je neomezené?

Druhou možností dostupnou pro všechny včetně předplacenkářů je možnost kupovat si speciální balíček nazvaný Neomezený internet v mobilu na den. Ten růžoví představili loni na podzim jako vánoční lákadlo s nižší cenou a slibem, že od ledna 2018 balíček zdraží.

Jenže nezdražovali, i nadále stál 99 Kč na den, tedy 3000 Kč pro ty, kteří by chtěli bez počítání surfovat celý měsíc. Od srpna ale dojde ke slibovanému zdražení o polovinu, 24hodinový balíček bude nově stát 149 Kč.

Speciální datové balíčky T-Mobilu
Speciální datové balíčky T-Mobilu

A nebyl by to český operátor, kdyby v případě něčeho neomezeného nezanechal jedno velké ALE. Neomezený internet v mobilu na den je sice bez datového limitu, ale rychlost stahování i nahrávání je okleštěná na 3 Mb/s.

Neomezený mobilní internet od T-Mobilu stojí 3000 Kč a bude ještě o 50 % dražší
Ohodnoťte tento článek!
3.2 (64%) 15 hlasů

12 KOMENTÁŘE

 1. Tak nikdo nikoho nenutí si ten balíček aktivovat denně a asi to tak ani není zamýšleno, takže ten měsíční výpočet trochu pokulhává. Navíc tu cenu 99 Kč na den už několikrát posunuli, takže je možné, že v dalším ceníku bude opět cena platná do…

 2. Neomezený mobilní internet od T-Mobilu stojí 3000 Kč a bude ještě o 50 % dražší .
  —————————————————————————————————————————————-

  Co k tomu dodat milí OPERÁTOŘI ?

  Snad jen : STRČTE SI TO DO PR.DE.LE MILÍ OPERÁTOŘI A NEJLÉPE TÍM ŠIROKÝM KONCEM !!!!
  “ PÍŠE SE ROK 2018 ! “

  Hezký den a hodně pracovních úspěchů Vám přeje Jirka1or.

 3. Operátoři se pořád ohání tím, že když to někdo využije totálně na maximum, tak na tom nevydělají. Průměr ale bude sotva 10-15 % toho maxima, tedy by na tom rejžovali naprosto nechutně. Aneb jako když u balíčku 25MB na 24h za tuším 25kč zrušili následnou zpomalenou rychlost 32/32kb, protože prý pár jedinců z toho dokázala vysosat pár dalších MB navíc. Kecy o zátěži sítě pro platící zákazníky byla k smíchu, prostě jim na produktu klesla marže, tak ho zabili a teď dělají to samé tady. Stupidně drahý balíček, který si pořídí jen někdo, kdo si dobře spočítá jestli se mu vyplatí a pak ho podojí co to pude. A z tohohle se dá dostat cca 20-30 GB. Ovšem být to za 30kč, koupí si to 100x víc lidí a průměr bude kolem 2 GB.

  • Aha, tak to pardon. Takže budu chodit ob den pro novou SIM kartu. Anebo si objednám rovnou celou paletu (koukám, že jich mají pár tisíc skladem). Je to sice jak u blbejch na dvorku, ale tak — proti gustu žádný dišputát. 😉