S neomezeným internetem od T-Mobilu už lze cestovat. Za každou adresu ale zaplatíte

0
Chata
Ilustrační foto (zdroj: Stanly8853 / Pixabay)

T-Mobile v dubnu představil neomezený LTE internet na doma nazvaný jako Pevný internet do zásuvky. Za 399 Kč měsíčně uživatelé dostanou datově neomezené připojení o rychlosti 20/5 Mb/s. Na rozdíl od předchozích tarifů, které jsou navíc dostupné i s vyššími rychlosti, ten nový využívá přenosný modem s anténou bez nutnosti fixní instalace na fasádu či střechu domu.

S přenosným modemem ale doposud nešlo cestovat, zafixován byl pouze na jednu adresu. Pokud by operátor zjistil, že jste se s ním pohybovali, rychlost by omezil na 64 kb/s. Až nyní budou moci zájemci s modemem skutečně cestovat, avšak zadarmo to nebude.

Za 99 Kč na měsíc lze zaregistrovat další adresu. S modemem a SIM kartou tak budete moci pendlovat mezi bytem a například chatou. Celkově lze přikoupit až pět adres. „Dostupnost služby na nové adrese je možné ověřit na infolince operátora nebo na kterékoliv prodejně v Česku, později bude funkcionalita dostupná rovněž ve webové i mobilní aplikaci Můj T-Mobile,“ píše operátor v tiskové zprávě.

S neomezeným internetem od T-Mobilu už lze cestovat. Za každou adresu ale zaplatíte
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlasů