T-Mobile zase zlepšuje studentské tarify. Přidává data, ruší úvazky

0
T-Mobile
T-Mobile

Jen dva měsíce po úpravě studentských tarifů chystá T-Mobile další změnu. To hlavní již prozradil nadpis článku. Tarif již nebude podmíněn dvouletým úvazkem (který by díky novele zákona od dubna stejně pozbyl smyslu) a zákazníci dostanou další gigabajt dat navíc. Platit začne od 29. ledna 2020.

Nový tarif nazvaný Můj Student už bude pouze jeden, ale po vzoru neomezené nabídky půjde upravit na míru. Standardně nabídne 100 minut volání, 100 SMS a 7 GB dat za 425 Kč. Za příplatek 150 Kč pak zákazníci dostanou dalších 10 GB navíc (tedy celkem 17 GB). Doposud zákazníci za stejné ceny dostali 6, resp. 16 GB. Podle T-Mobilu si zájemci budou moci vybrat i další balíčky, ale jejich přesnou podobu ani cenu v tuto chvíli ještě neznáme. Pouze víme, že zvolit půjdou i neomezené hlasové a SMS balíčky.

Tarif Můj Student je určen pro všechny od 6 do 27 let a na rozdíl od Vodafonu k uzavření smlouvy není třeba ISIC karta, ani status studenta. Jednou podmínkou však je, že se zákazníci budou muset každé dva roky prokazovat, jestli na tarif ještě mají nárok. V extrémním případě je dle T-Mobilu možné smlouvu uzavřít v den 27. narozenin a pak ještě výhodný tarify využívat dva roky.

Zdroj: T-Mobile

T-Mobile zase zlepšuje studentské tarify. Přidává data, ruší úvazky
Ohodnoťte tento článek!
4.2 (84%) 5 hlas/ů