T-Mobile TV už nepotřebuje set-top-box, operátor má konečně aplikaci pro Smart TV

8

T-Mobile má u své internetové televize T-Mobile TV konečně aplikaci pro Smart TV. Jmenuje se T-Mobile TV GO a prozatím je dostupná na platformách Android TV a Tizen. Tedy například pro televizory Philips či Sony, a také Samsung. T-Mobile byl téměř posledním operátorem internetové televize, kdo ještě neměl aplikaci alespoň pro jednu platformu Smart TV, posledním tak zůstává Eri TV. O novince referujeme trošku se zpožděním, T-Mobile aplikaci spustil 11. listopadu pro Android, později pak pro Tizen.

Internetová televize T-Mobile TV nabízí pět tarifů v cenách 149 až 899 Kč měsíčně. Už v základu nyní obsahuje i sportovní stanice Digi Sport 1 a 2, čímž částečně umazává výhodu svého největšího konkurenta O2 TV. Druhý operátor umí zatím pouze Tizen (ač televizory značky Samsungy jsou nejrozšířenější). V případě Samsungu musíte mít televizor data výroby 2017 či mladší, u Philipsu jde o modely s Androidem verze 6 a novějším.

Současně se lze dívat současně na dvou velkých televizorech, dříve to šlo jen na jednom (plus mobilní aplikace), takže pokud jste měli i set-top-box, lze jej použít u dalšího, třeba hloupého televizoru. T-Mobile vydal ale i nový set-top-box KAON 6077, který také běží na platformě Android TV. Ten můžete mít za 50 Kč měsíčně. Přes aplikaci stejně jako přes set-top-box máte možnost zpětného zhlédnutí v délce jednoho týdne a obecně je funkcionalita stejná.

Partnerem rubriky je společnost CETIN / Zrychlujemečesko.cz

T-Mobile TV už nepotřebuje set-top-box, operátor má konečně aplikaci pro Smart TV
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (74.55%) 11 hlasů

8 KOMENTÁŘE

  1. Internetová televize T-Mobile TV nabízí pět tarifů v cenách 149 až 899 Kč měsíčně.
    —————————————————————————————————————–
    Ale je to Placené, i s Reklamami ! Vyhozené peníze .

    Na Terestriálu to mám Zdarma !….. V tom je ten rozdíl .