T-Mobile TV se na televizorech LG už obejde bez set-top-boxu

7
T Mobile TV GO obr1
T-Mobile TV GO
-
Zdroj: T-Mobile

T-Mobile spouští aplikaci T-Mobile TV Go pro chytré televizory od LG. Doposud fungoval na platformách Android TV či Tizen, případně na externím set-top-boxu. Ten tak budete potřebovat u stále menšího množství velkých obrazovek.

Aplikace T-Mobile TV Go by měla jít od listopadu stáhnout na televizorech LG v obchodě LG Content Store. Podporované jsou modely zhruba od roku 2017, tedy se systémem webOS 3.5 a novějším.

T-Mobile TV tak v případě televizorů LG následuje svého rivala O2 TV, který aplikaci pro webOS představil už v září. Oproti tomu u Android TV měl T-Mobile TV vlastní aplikaci dávno před O2. Oba operátoři přitom provozují internetovou televizi na stejném základu Nangu.TV.

Hlavní trojku Smart TV nyní podporují téměř všechny internetové televize

Používat internetovou televizi přes Smart TV je jednodušší, než zapojovat set-top-box a mít tak dvě dálková ovládání (i když někdy lze pak používat jeden ovladač). Donedávna měly silnou konkurenční výhodu operátoři Sledování TV a Lepší TV, kteří nabízejí aplikace snad pro všechny myslitelné platformy. O2 a T-Mobile je v tomto nyní pomalu dotahují, ale oběma stále chybí třeba aplikace pro televizory Panasonic. Vedle toho Vodafone TV stále spoléhá čistě na set-top-box a aplikaci nemá ani jednu.

Aplikaci T-Mobile TV Go si nepleťte s internetovou televizí T-Mobile TV Go. Operátor provozuje internetovou televizi s názvem T-Mobile TV a T-Mobile TV Go je obdobná služba určená primárně pro mobily a tablety.

zdroj: T-Mobile

T-Mobile TV se na televizorech LG už obejde bez set-top-boxu
Ohodnoťte tento článek!
3.6 (72.5%) 8 hlasů

7 KOMENTÁŘE

 1. Mě by spíš zajímalo, jestli když budu mít podporovaný televizor, jestli budu muset vzít a platit měsíční pronájem set-top-boxu, na stránkách je psáno ´K objednávce automaticky přidáváme pronájem set-top boxu za 50 Kč/měsíc. Služba T-Mobile TV funguje i bez set-top-boxu, pokud se váš televizor nachází v seznamu podporovaných televizorů.´ přijde mi to jako nesmysl, ale možná to jde i bez toho set top boxu.

   • Logické to je, ale nepravděpodobné, aplikaci do Samsung televizorů již mají dlouho a stejně, i když mám podporovanou televizi, bych měl dostat a platit ještě set-top-box, když jsem se ptal proč, odpověď byla že to tak prostě je a že to jinak nejde.

     • Jenže když kliknu na přihlašovací obrazovce na ´Nemáte ještě účet?´ objeví se QR kód s odkazem právě na službu T-Mobile TV GO , konkrétně na ´www.t-mobile.cz/tvgo/start´ tam kliknu na ´Chci předplatné TV tarifů´ a po kliknutí jsem na stránce kde se dá objednat jen a pouze jeden tarif a to ´TV GO Max´ za 499,- na 30 dní

     • Dokonce i možnost vyzkoušet službu na 30 dní zdarma již není aktivní

      ´Zkušební verzi T-Mobile TV GO na 30 dní zdarma v tuto chvíli bohužel nelze aktivovat. Nabídku jsme pozastavili, protože právě pracujeme na jejím vylepšení. Nové možnosti Vám představíme za několik měsíců.

      I nadále si však můžete zakoupit předplatné tarifu T-Mobile TV GO MAX a sledovat tak svou telku bez omezení.´