T-Mobile při výpadku pevného internetu dodá neomezená mobilní data

0
T-Mobile
T-Mobile
-
Zdroj: T-Mobile

T-Mobile jako první z českých operátorů začal poskytovat zálohu pro pevný internet. Pokud uživatele potká výpadek (plánovaný i neplánovaný), T-Mobile jim na oplátku daruje neomezená mobilní data, aby si přes smartphone mohli udělat Wi-Fi hotspot a domácnost nepřišla o připojení k internetu.

Nabídka ale má několik podmínek. Vztahuje se pouze na internet přes xDSL (u něj ale budou výpadky nejčastější) a dle obchodních podmínek musí mít internetový i mobilní tarif veden na smlouvu se stejným rodným číslem. Nestačí tedy pouhá předplacenka. O balíček s názvem Volná data se uživatelé mohou přihlásit přes zákaznickou linku, aplikaci Můj T-Mobile nebo pomocí SMS ve tvaru VOLNADATA zaslanou na číslo 4603. Platnost balíčku je 12 hodin, při delším výpadku jej ale aktivovat opakovaně.

TIP: Nejlevnější neomezená data T-Mobilu jsou za 675 Kč

T-Mobile neuvádí, jakou rychlostí tato náhradní data pojedou. Vyhrazuje si však možnost Volná data neaktivovat, pokud je v daném místě špatný signál.

Operátor má v nabídce čtyři VDSL tarify. Za 399, 499, 599 a 799 Kč nabízí pevný internetech o rychlostech 20, 50, 100 a 250 Mb/s (uplink je vždy desetinový). Protože k využití nového balíčku je třeba mít tarif pro pevný internet i mobilní služby, je výhodné oba spojit v rámci programu Magenta 1. Pak bude měsíční paušál o 10 % nižší. Při zapojení dalších služeb přijdou ještě větší výhody.

Zdroj: T-Mobile

T-Mobile při výpadku pevného internetu dodá neomezená mobilní data
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů