Tablet Getac Z710 přežije ve zdraví vše, co mu živly a vy předhodíte

0

Evropská firma Getac nepatří právě k těm, jenž by sbírala na poli tabletových bitev největší vavříny. Vlastně je naprosto neznámá i pro lidi z branže. Je tedy na místě menší představení její produkce – firma se podle všeho chce specializovat na zařízení typu Panasonic Toughbook, jenž jsou odolnější, než bývá u techniky obvykle běžné.

 

I dnešní novinka na první pohled jasně a zřetelně dává přednost syrové funkčnosti před nějakou přeplácanou stylovou věcí, na kterou když zaprší někde v terénu, můžete si ji nadále nechat již jen jako tácek pod kávu…

Tablet Getac Z710

Tablet Getac Z710 má v záloze 7″ Corning Gorilla Glass displej s rozlišením 1024 × 600, který nabízí technologie Getac LumiBond (podpora obsluhy v rukavicích) a QuadraClear (minimalizace odrazů), 1GHz procesor Texas Instruments OMAP 4430 (viděn i u Blackberry Playbook), grafiku PowerVR SGX540, Bluetooth, Wi-Fi, 3G, 16 GB flashe + dalších až 32 GB skrze microSD karty. Akumulátor má kapacitu 7600 mAh a tedy asi 10 h výdrže. Nechybí však ani 5Mpix kamera a Android 2.3 Gingerbread.

Zdroj: Android Authority

Ohodnoťte tento článek!