Také Nvidia dává hru zdarma – k vybraným kartám dostanete Watch Dogs

0

Minulý týden jsme zde informovali o novém „vydání“ bundlovacího programu Never Settle Forever od AMD, skrze nějž můžete ke grafickým kartám Radeon dostat mimo jiné hru Murdered: Soul Suspect. Příznivcům opačného zeleného tábora ale nemusí být nic líto – novou hru má pro ty, kdo zakoupí kartu GeForce, také společnost Nvidia.

Novým lákadlem je hra Watch Dogs (či Watch_Dogs) firmy Ubisoft. Představena byla prvně již na E3 2012, nicméně až letos se chystá její uvedení (zhruba za měsíc, 27. května/mája 2014). Kromě toho, že jde o očekávaný (a předběžně oceňovaný) titul, jsou Watch Dogs zajímaví také tím, že by měli používat některé exkluzivní vymoženosti grafik Nvidie, jmenovitě HBAO+ (Horizon Based Ambient Occlusion) a vyhlazování TXAA.

Nvidia Watch Dogs bundle

Akce začala včera, 29. dubna (apríla), a týká se těch, kdo zakoupí vybrané modely karet GeForce. Počítat se budou karty GeForce GTX 760, GTX 770, GTX 780, GTX 780 Ti, GTX Titan Black; ze starší generace 600 pak také modely GTX 660, GTX 660 Ti, GTX 670, GTX 680 a rovněž duální GTX 690. Do kdy akce potrvá, není v evropských podmínkách výslovně stanoveno. Ty americké nicméně hovoří o ukončení 30. června (júna). Tento den mají také (i evropské) kupony expirovat, takže konec akce asi nastane nejpozději posledního června i u nás.

 

Abyste kupon dostali, musíte nakoupit u obchodníka, jenž se nachází na seznamu spolupracujících partnerů. Platí tedy stejná praxe, jako v podstatě u všech bundlů. Pro Českou Republiku jsou to obchody Alza.cz, Alfa.cz, CZC a TS Bohemia, zapojeni by měli být i výrobci počítačů 100Mega, Agem, Asbis, AT Coputers, TS Bohemia, eD‘ system a Westech. V cenících již jsou karty s přiloženou hrou v tuto chvíli vidět. Jak už bylo řečeno, platnost kuponu, který dostanete, vyprší 30. června (júna), takže si nezapomeňte kód pro stažení do té doby vyzvednout.

Watch Dogs mají vyjít příští měsíc
Watch Dogs mají vyjít příští měsíc

Zdroj: Nvidia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Google navždy změnil prohlížeče. Opera nebo např. Netscape z historického hlediska nejsou podstatné.
    Omlouvám se za tu provokaci, ale provokace je taky to, že podobné články jsou všude a pořád. Nemusím je číst, ale i stále stejné nadpisy otravují. Kdyby tam bylo taky něco inovativního, jako ve Chrome.