Také OCZ přibaluje hry. K SSD řady Vector dostanete zdarma Far Cry 3

0

Nedávno jsme informovali o marketingové kampani AMD, v rámci níž lze s nákupem určitých modelů Radeonů získat kupony na stažení her zdarma. Velice podobnou akci přichystal výrobce solid-state disků OCZ. Zákazníci, kteří si zakoupili jeho SSD Vector s kapacitou 256 nebo 512 GB (na nejlevnější 128GB model se akce nevztahuje), se mohou přihlásit o kopii hry Far Cry 3 zdarma. Akce podle všeho platí i zpětně na již zakoupené kusy, kód pro stažení bude ale platný jen do 14. července a majitelé více než dvou Vectorů mají nárok jen na dvě kopie hry.

Chcete-li se přihlásit o svůj bonus, zamiřte na stránky OCZ Technology, kde vyplníte své kontaktní údaje, sériové číslo vašeho SSD, název obchodu, kde jste jej koupili, a také klíč k programu Acronis True Image, který již byl k SSD přiložen.

SSD OCZ Vector (Zdroj: AnandTech)
SSD OCZ Vector (Zdroj: AnandTech)

Vector je vlajkovou lodí OCZ, používá řadič Indilinx Barefoot 3 a udávané rychlosti čtení a zápisu činí 550, resp. 530 MB/s. V testech zahraničních serverů se zařadil k nejvýkonnějším SSD na trhu, tomu však bohužel odpovídá cena – 256GB varianta stojí okolo 6000 Kč s DPH, digitální licenci Far Cry 3 (tedy kupon na stažení, bez fyzického média v krabici) nabízí obchod BezKrabice.cz za 599 Kč.

 


Graf ceny produktu OCZ Vector 256GB, 2,5″, SSD, SATAIII, VTR1-25SAT3-256G poskytuje server Heureka.cz

Ohodnoťte tento článek!