Takhle budou vypadat krabice s Office 2013. Trojí provedení pro tři edice

0

Podobně jako tomu bylo v případě Windows 8, i tentokrát nám polský zdroj CentrumXP.pl poskytl brzký pohled na krabicové balení produktu. Operační systém máme za sebou, před námi stojí ještě kancelářská sada Office 2013. Produkty pod touto značkou budou nadále prodejné samostatně, přestože Microsoft tlačí na pilu, aby uživatele naučil kupovat předplatné místo obyčejné samostatné licence. S předplatným více než kdy jindy odpadá nutnost prodávat produkt v papírové krabici.

Tip: Akce začíná. Kupte si nyní Office 2010, další generaci Office obdržíte zdarma

Když se nicméně rozhodnete, že si místo Office 365 koupíte raději klasický balík kancelářských aplikací Office 2013, budete si muset vybrat mezi třemi edicemi. Běžné domácí uživatele bude zajímat Home & Student, menší podniky Home & Business a nejnáročnější budou mít k dispozici edici Professional. Jednotlivé krabice vyhlíží následovně:

Krabice Office 2013
Krabice Office 2013
; Zdroj: CentrumXP.pl

Líbí se vám? Všimněte si, že za vodoznakem se skrývá upozornění. V balení se nachází produktový klíč, nikoli instalační disk. Podobně je tomu v případě balíčku Pro Pack, který povýší Windows 8 na edici Pro. Nové funkce vám odemkne produktový klíč, není třeba nic instalovat.

Zdroj: CentrumXP.pl

 

Ohodnoťte tento článek!