TeamViewer pro Windows 10 bude užitečný i na mobilu. Podporuje Continuum

0

TeamViewer, řešení pro práci na vzdálených počítačích, je od podzimu dostupné též ve Windows Storu jako univerzální aplikace pro Windows 10. Je přitom jasné, že zrovna tenhle typ nástroje nám na mobilech neprokáže zdaleka takovou službu jako na zařízeních s velkou obrazovkou. Na tabletech a počítačích s Desítkami jsme TeamViewer používat mohli, ale nyní se klient stává ještě atraktivnějším ve verzi pro mobily.

 

Nově totiž podporuje Continuum. Což znamená, že když máte TeamViewer nainstalovaný na smartphonu, po připojení k velké obrazovce ho můžete používat klidně s myší a klávesnicí, jako byste pracovali na klasickém počítači. Jenže to celé pohání zařízení, které běžně nosíte v kapse.

Sami víme, že Continuum se nachází v prvních fázích života a nelze jej brát jako dospělý produkt, přesto potenciál má a díky nástrojům jako TeamViewer by se z něj mohl stát atraktivní artikl smartphonů budoucnosti s Windows. K dalším novinkám v klientu patří podpora Cortany, tu si ovšem v Česku moc neužijeme.

Zdroj: Tisková zpráva via WinBeta

TeamViewer pro Windows 10 bude užitečný i na mobilu. Podporuje Continuum

Ohodnoťte tento článek!