Telefónica ve svých prodejnách spouští nové Windows Zones

0

Praha, 17. června 2013 – Společnost Telefónica, přední poskytovatel integrovaných telekomunikačních řešení, oznámila, že ve spolupráci se společností Microsoft spouští ve svých prodejnách tzv. Windows Zones, tematické koutky, pomocí nichž svým zákazníkům představí moderní a inovativní technologie Microsoft. Ve spojitosti s aktuální nabídkou neomezených tarifů FREE určených pro chytré telefony v  Chytré síti O2 pak proběhne do konce srpna 2013 ve vybraných dvanácti O2 prodejnách více než 70 demo dnů. Při nich si zákazníci budou moci vyzkoušet několik scénářů s využitím cloudových technologií, jako je kupříkladu nahrávání a sdílení fotografií kdykoli a kdekoli prostřednictvím úložiště SkyDrive. To vše na nových telefonech a tabletech s operačními systémy Windows.

Společnost Telefónica s Microsoftem intenzivně spolupracuje na posilování platformy Windows Phone na trhu i v povědomí zákazníků a v porovnání s ostatními českými operátory se může pochlubit například zdaleka nejširší nabídkou portfolia zařízení s nejnovějším systémem Windows Phone 8. V rámci projektu prodejen s koutky Windows Zone a ve spolupráci s partnery Nokia nebo Acer budou uvedeny v platnost nové nabídky zařízení, mezi něž patří např. telefony Nokia Lumia 620, Nokia Lumia 920 nebo tablet Acer Iconia W511 vybavený GSM modulem pro snazší připojení k internetu prostřednictvím SIM karty nebo notebook Acer W5. Kromě toho bude v nabídce i speciální sada telefonu Nokia Lumia 920 a podložky pro bezdrátové (indukční) nabíjení ve tvaru polštáře značky Fatboy. Všechny tyto nabídky bude možné využít i v ostatních prodejnách nebo prostřednictvím e-shopu.

K místům, v nichž budou Windows Zones realizovány, patří O2 prodejny v Praze, Brně, Jihlavě, Liberci, Chomutově, Ostravě, Ústí nad Labem, Olomouci a Plzni.

„Společnost Microsoft je naším důležitým partnerem a série demo dnů na našich prodejnách pomůže zákazníkům poznat možnosti, které jim přináší Chytrá síť O2 ve spojení s operačním systémem Windows 8 a Windows Phone 8,“ říká k projektu Jiří Dvorjančanský, ředitel marketingu společnosti Telefónica.

„Stálá spolupráce se společností Telefónica na poskytování moderních telekomunikačních služeb a aktuálně i v rámci projektu Windows Zones je velice přínosná pro obě strany, ale především pro nové i stávající zákazníky, kteří se atraktivní formou dozvědí, jak mohou díky cenově dostupným službám a technologiím zůstat v kontaktu se svými blízkými bez ohledu na to, kde se právě nacházejí,“ dodává René Keyzlar, vedoucí operátorského prodeje ve společnosti Microsoft.

O společnosti Telefónica Czech Republic

Telefónica Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Jak první operátor v České Republice spustila LTE (Long Term Evolution), síť 4. generace mobilní komunikace, která umožňuje nejrychlejší mobilní internet současnosti. Telefónica Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.

O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Ohodnoťte tento článek!