Telegram 4.2 nabízí přepracovaný editor fotografií a samozničení multimédií po zobrazení

Pokud také chcete, můžete ve svém profilu vyplnit něco o sobě.

2
Telegram
Telegram

Používáte-li Telegram, patrně se vám už ohlásil s novinkami. Klient pro mobilní zařízení ve verzi 4.2 nabízí nově možnost nastavit samozničení fotografií a videí po zobrazení v běžných konverzacích. Před posláním nastavte čas, který chcete dát danému člověku na prohlédnutí, a to klepnutím na symbol hodin v nástroji na edici. Podobně jako na Snapchatu budete i Telegramem upozorněni, pokud si dotyčný jedinec pořídí snímek obrazovky.

Když už je o něm řeč o editoru multimédií, tak ten byl vlastně celý přepracován. Záměrem bylo, aby se s ním dalo pracovat efektivněji. Jak se to podařilo, posuďte sami. Jak to podobné služby umožňují, také Telegram přidává možnost vyplnit ve své profilu krátký popis vlastní osoby. Pro ostatní tak už nebudete úplně neznámí lidé, kteří mají pouze jméno a podobiznu.

Telegram dále nově začíná využívat technologii CDN pro ukládání veřejně dostupných obrázků a videí, které budou posílány v rámci obřích kanálů (více než 100 000 členů a členek), do mezipaměti. V těchto skupinách díky novému způsobu distribuce multimédií zaznamenáte svižnější stahování obsahu. I v tomto případě Telegram slibuje maximální zabezpečení. Posledním drobkem je více prostoru pro nálepky, když procházíte galerií.

Pokud Telegram nepoužíváte, můžete si jej bezplatně stáhnout pro iOS a Android.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘE