Předchozí
Následující

Podporované platformy

Poskytovatelé IPTV/OTT se liší například dostupností platforem. To znamená, na kterých (a kolika) zařízeních si je můžete pustit. K velké televizi potřebujete jejich set-top-box, případně aplikaci pro konkrétní systém Smart TV. Na mobilu jsou běžné aplikace pro Android a iOS, na počítači funguje přehrávání většinou v prohlížeči, občas i v rámci speciální aplikace. Jediné SledováníTV podporuje navíc i Apple TV.

O2 TV Digi2GO T-Mobile TV Kuki Lepší.TV SledováníTV
vlastní set-top-box ano, nebo Xbox One ano ano ano ano ano
Android TV ne možná ne ano ano ano
Tizen ne bude ne ano ano ano
WebOS ne ne ne plánují ano ano
My Home Screen ne ne ne plánují ne (ve vývoji aplikace pro HiSense, Shart, GoGen, Hyundai) ano
Android ano ano ano ano ano ano
iOS ano ano ano ano ano ano
webové rozhraní ano ano ano aplikace pro Win/Mac/Linux ano, aplikace pro Win ano
T-Mobile StreamON ne ano ano ano ano ne
Vodafone Pass Video ne ano ne ano ano ano

 

Předchozí
Následující

23 KOMENTÁŘE

 1. SledovaniTV má i Apple TV. A appka pro Smart TV a Android TV tam máte trochu zmatečně. Mám přímo od firmy a přestože bych appku pro Apple TV změnil v pár detailech, celkově jsem asi velmi spokojený. Mmch: pro Apple TV bude mít letos appku i UPC a jeho Horizon.

 2. Chyba v počtu zařizeni u KUKI, je to jedna telvize (STB) + 4 další zařízení, dle FAQ je možno dokoupit další š licence na TV, ale jestli je stim spojeno i ke kayde licenci další 4 zařízení není uvedeno (nepotřeboval jsem).

 3. Dle mého užívání jsou jen 4, zrovna teď jsem to zkoušel. 5. zažizení se tváří jen jako ovladač. Ono s tím počtem zařízení je to zmatené, možná zkuzte oslovit přímo Netbox k oficiálnímu vyjádření.

 4. Doplnění chaosu u KUKI pokud máte starou smlouvu u Netboxu tak počet mobilních zařízení je 4, u nových 5. A celkovy počet k jedné smlově je 3 fixní zařízení a 4 (5) mobiln9ch zařízení. Pokud používáte KUKI s jiným providerem, tak je to vždy 3 fixní a 4 mobilní.

 5. Digi2GO + STB Arris VIP1113 (H.265 analyzují, bude muset být nový set-top-box)
  T-Mobile TV + STB Arris VIP1113 (H.265 na nejsledovanějších kanálech, H.264 pro ostatní)

  Není to zvláštní, když Arris VIP1113 údajně H.265 nepodporuje? T-Mobile od druhé půlky roku 2017 nabízí Arris VIP4302, který umí H.265.

 6. Všechno kromě digi2go settopbox se trepe, má nekvalitní obraz. Zkoušel jsem iVysilani ČT, lepší TV aplikaci a web, sledování TV web. Na hokej se nedá nikde dívat, kromě digi2go settopboxu… Je to tím, že vše jede ve 25p. Chce to alespoň 50i…

 7. Vyzkoušela jsem několik IPTV, včetně T-Mobile a O2. Kuki mělo pro mě zatím nejhorší aplikaci ze všech. V současné chvíli máme Lepsi.tv. Neřeším kolik tam je HD kanálů a sport není mou prioritou. Pro milovníky sportu je lepší volbou určitě jiná televize. Ale za cenu necelých dvou stovek přes 120 stanic je to jednoznačně nejlepší poměr cena/obsah. A hlavně, netřeba žádných aplikací na PC nebo set top boxů k televizím, běží snad úplně na každé Smart TV – odzkoušeno na Toshibách, LG a Apple TV. Velká spokojenost s 30-ti denním zpětným zhlédnutím. Je to zatím nejdelší, co jsem viděla. Za mě palec nahoru.