Předchozí
Následující

Počet zařízení, na kterých doma televizi „naladíte“

Terestrické vysílání si doma naladíte klidně na deseti televizích. Satelitní už je omezené tím, že dostanete jednu kartu, stejně tak je tomu u kabelovky. Vysílání přes IPTV nemá fyzické omezení. I když na jeden set-top-box připojíte jen jednu televizi, jsou i jiné možnosti.

Větší počet zařízení tak, aby se každý člen rodiny mohl dívat na něco jiného na svém zařízení (tabletu, mobilu, webu, druhé televizi se Smart TV) je dáno pouze tím, jestli tuto možnost operátor nabízí a kolik souběžných streamů dovolí.

O2 TV Digi2GO T-Mobile TV Kuki Lepší.TV SledováníTV
cena Set-top-boxu 84 Kč měsíčně, po dvou letech vám zůstane. STB je povinný 79 Kč měsíčně, nebo jednorázově 2500 Kč při závazku na 2 roky, jinak 3500 Kč. STB není povinný 99 Kč měsíčně, po dvou letech vám zůstane. STB je povinný 50/60 Kč měsíčně (zatím jen v síti Netbox), nebo 1690/1890 Kč jednorázově. STB není povinný 99 Kč měsíčně, 1999 Kč jednorázově. STB není povinný 2200 Kč jednorázově. STB není povinný
celkový počet zařízení 1× STB, 3× mobilní aplikace nebo web 4 zařízení, nejvýše 2 mohou být STB 1× STB, 3× mobilní aplikace nebo web 5 zařízení, nejvýše (v síti Netbox 6), lze 3× STB a 4/5× mobilní. 1× libovolné zařízení 4× zařízení (mobilní však jen dvě současně)
možnost rozšíření lze dokoupit druhý STB za 99 Kč měsíčně, počet zařízení v součtu ale zůstává na 4 lze dokoupit druhý STB za 99 Kč měsíčně, počet zařízení v součtu ale zůstává na 4 lze dokoupit druhý STB za 99 Kč měsíčně, počet zařízení se zvýší na 5 lze dokoupit druhý STB za 89 Kč měsíčně, nejvýše lze 3× STB, k tomu zůstává 4/5× mobilních 99 Kč měsíčně za možnost dalšího zařízení druhý STB za 2200 Kč jednorázově, počet zařízení zůstane na 4
Google Cast u mobilní aplikace ano ne uvažují ve vývoji před dokončením, včetně SamsungCastu bude

 

Předchozí
Následující

23 KOMENTÁŘE

 1. SledovaniTV má i Apple TV. A appka pro Smart TV a Android TV tam máte trochu zmatečně. Mám přímo od firmy a přestože bych appku pro Apple TV změnil v pár detailech, celkově jsem asi velmi spokojený. Mmch: pro Apple TV bude mít letos appku i UPC a jeho Horizon.

 2. Chyba v počtu zařizeni u KUKI, je to jedna telvize (STB) + 4 další zařízení, dle FAQ je možno dokoupit další š licence na TV, ale jestli je stim spojeno i ke kayde licenci další 4 zařízení není uvedeno (nepotřeboval jsem).

 3. Dle mého užívání jsou jen 4, zrovna teď jsem to zkoušel. 5. zažizení se tváří jen jako ovladač. Ono s tím počtem zařízení je to zmatené, možná zkuzte oslovit přímo Netbox k oficiálnímu vyjádření.

 4. Doplnění chaosu u KUKI pokud máte starou smlouvu u Netboxu tak počet mobilních zařízení je 4, u nových 5. A celkovy počet k jedné smlově je 3 fixní zařízení a 4 (5) mobiln9ch zařízení. Pokud používáte KUKI s jiným providerem, tak je to vždy 3 fixní a 4 mobilní.

 5. Digi2GO + STB Arris VIP1113 (H.265 analyzují, bude muset být nový set-top-box)
  T-Mobile TV + STB Arris VIP1113 (H.265 na nejsledovanějších kanálech, H.264 pro ostatní)

  Není to zvláštní, když Arris VIP1113 údajně H.265 nepodporuje? T-Mobile od druhé půlky roku 2017 nabízí Arris VIP4302, který umí H.265.

 6. Všechno kromě digi2go settopbox se trepe, má nekvalitní obraz. Zkoušel jsem iVysilani ČT, lepší TV aplikaci a web, sledování TV web. Na hokej se nedá nikde dívat, kromě digi2go settopboxu… Je to tím, že vše jede ve 25p. Chce to alespoň 50i…

 7. Vyzkoušela jsem několik IPTV, včetně T-Mobile a O2. Kuki mělo pro mě zatím nejhorší aplikaci ze všech. V současné chvíli máme Lepsi.tv. Neřeším kolik tam je HD kanálů a sport není mou prioritou. Pro milovníky sportu je lepší volbou určitě jiná televize. Ale za cenu necelých dvou stovek přes 120 stanic je to jednoznačně nejlepší poměr cena/obsah. A hlavně, netřeba žádných aplikací na PC nebo set top boxů k televizím, běží snad úplně na každé Smart TV – odzkoušeno na Toshibách, LG a Apple TV. Velká spokojenost s 30-ti denním zpětným zhlédnutím. Je to zatím nejdelší, co jsem viděla. Za mě palec nahoru.