Předchozí
Následující

Závěr

Srovnání konkrétních nabídek televizních stanic chystám v samostatném článku. Pokusil jsem se shrnout největší výhody a nevýhody jednotlivých služeb.

O2 TV: Prémiové sportovní kanály už v základu. O2 má vlastní sportovní redakci a exkluzivní práva na řadu sportovních soutěží. Set-top-box vám po dvou letech nechají. Nenabízí aplikace pro Smart TV.

Digi2GO: Možná ještě lepší prémiové sportovní kanály včetně exkluzivních práv na vysílání Premiere League, španělské La Ligy a dalších. Narozdíl od O2 jsou ale v placeném balíčku zvlášť. Aplikace pro Smart TV také nemají, ale chystá se alespoň pro Tizen. Jako jediní vysílají ČT24 jen v SD.

T-Mobile TV: Prakticky stejná nabídka jako u O2 TV, ale bez speciálních sportovních stanic. Celkově T-Mobile nabízí mnohem více kanálů včetně rekordního tarifu Premium. Na webu stále fungují ve Flashi a délka zpětného zhlédnutí je pouze 3 dny. Při dokoupení druhého STB narozdíl od O2 nepřijdete o jedno mobilní.

Kuki: Spolu se SledováníTV největší kvalita HD vysílání. Částečně si také můžete zvolit kanály bez ohledu na balíčky, ale balastu se stejně jako u ostatních ani tak nevyhnete. Kuki můžete sledovat na největším počtu zařízení ze všech IPTV. Nemají webové rozhraní a provedení aplikací mi subjektivně nesedlo.

Lepší.TV: Prakticky nejlevnější plnohodnotná IPTV s velkým omezením pouze na jedno zařízení současně. Když si pustíte televizi na tabletu, na televizoru se pozastaví. Nabízí ovšem rekordně dlouhé zpětné zhlédnutí. Videotéka je již v ceně, akorát obsahuje filmy, které již vysílala i televize. Získání LepšíTV je navíc jednoduché, od zákazníka nevyžadují smlouvu.

SledováníTV: Největší výhodou jsou aplikace prakticky pro každé myslitelné zařízení. Podporují Smart TV u všech značek včetně Panasonicu a v rámci Vodafonu nabízí zajímavé a cenově výhodné tarify. V základním tarifu mají jen krátké zpětné zhlédnutí 50 hodin, ve vyšších již standardní týden. Uložené pořady ale uchovají rekordních 3 až 6 měsíců. Kvalita HD vysílání je na vysoké úrovni a u sportovních stanic jde běžně o Full HD s 50 plnými snímky.

Vodafone Mobilní TV: Vodafone využívá službu SledováníTV, ale s vlastními balíčky stanic i cenami. A ty jsou hodně příznivé. Zapomenout můžete na set-top-box, ale aplikace Smart TV jej mohou více než nahradit.

 

partnerem rubriky IPTV je společnost CETIN a ZrychlujemeČesko.cz

Kterou službu používáte?
Televize přes internet: Velké srovnání českých IPTV
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (94.86%) 35 hlasů
Předchozí
Následující

23 KOMENTÁŘE

 1. SledovaniTV má i Apple TV. A appka pro Smart TV a Android TV tam máte trochu zmatečně. Mám přímo od firmy a přestože bych appku pro Apple TV změnil v pár detailech, celkově jsem asi velmi spokojený. Mmch: pro Apple TV bude mít letos appku i UPC a jeho Horizon.

 2. Chyba v počtu zařizeni u KUKI, je to jedna telvize (STB) + 4 další zařízení, dle FAQ je možno dokoupit další š licence na TV, ale jestli je stim spojeno i ke kayde licenci další 4 zařízení není uvedeno (nepotřeboval jsem).

 3. Dle mého užívání jsou jen 4, zrovna teď jsem to zkoušel. 5. zažizení se tváří jen jako ovladač. Ono s tím počtem zařízení je to zmatené, možná zkuzte oslovit přímo Netbox k oficiálnímu vyjádření.

 4. Doplnění chaosu u KUKI pokud máte starou smlouvu u Netboxu tak počet mobilních zařízení je 4, u nových 5. A celkovy počet k jedné smlově je 3 fixní zařízení a 4 (5) mobiln9ch zařízení. Pokud používáte KUKI s jiným providerem, tak je to vždy 3 fixní a 4 mobilní.

 5. Digi2GO + STB Arris VIP1113 (H.265 analyzují, bude muset být nový set-top-box)
  T-Mobile TV + STB Arris VIP1113 (H.265 na nejsledovanějších kanálech, H.264 pro ostatní)

  Není to zvláštní, když Arris VIP1113 údajně H.265 nepodporuje? T-Mobile od druhé půlky roku 2017 nabízí Arris VIP4302, který umí H.265.

 6. Všechno kromě digi2go settopbox se trepe, má nekvalitní obraz. Zkoušel jsem iVysilani ČT, lepší TV aplikaci a web, sledování TV web. Na hokej se nedá nikde dívat, kromě digi2go settopboxu… Je to tím, že vše jede ve 25p. Chce to alespoň 50i…

 7. Vyzkoušela jsem několik IPTV, včetně T-Mobile a O2. Kuki mělo pro mě zatím nejhorší aplikaci ze všech. V současné chvíli máme Lepsi.tv. Neřeším kolik tam je HD kanálů a sport není mou prioritou. Pro milovníky sportu je lepší volbou určitě jiná televize. Ale za cenu necelých dvou stovek přes 120 stanic je to jednoznačně nejlepší poměr cena/obsah. A hlavně, netřeba žádných aplikací na PC nebo set top boxů k televizím, běží snad úplně na každé Smart TV – odzkoušeno na Toshibách, LG a Apple TV. Velká spokojenost s 30-ti denním zpětným zhlédnutím. Je to zatím nejdelší, co jsem viděla. Za mě palec nahoru.