Téma pro Windows 7 od NASA: skrytý vesmír

0

Operační systém Windows 7 poskytuje možnost snadné distribuce balíčků témat obsahujících barevné nastavení a sadu tapet. Díky tomu už do dnešního dne vznikly stovky, možná i tisíce různých témat v online galeriích.

Samotný Microsoft ve své oficiální galerii již poskytl řádku zajímavých témat, nejnovějším přírůstkem je téma nazvané „NASA Hidden Universe“, tedy skrytý vesmír od NASA. Téma obsahuje sbírku mnoha snímků z různých koutů vesmíru.

Pestrobarevné záběry byly pořízeny Spitzerovým vesmírným teleskopem a obsahují různé mlhoviny, hvězdy i celé galaxie. Téma si zdarma můžete stáhnout na oficiálních stránkách Microsoftu.

Zdroj: Microsoft

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. K takovýmu “cvičení” ve hrách je potřebná kvalitní rychlá webkamera. Byl jsem překvapen, že pět let stará obyčejná webkamera měla plynulejší ovládání hry než dva roky stará s pořizovací cenou 860,-Kč od známého výrobce. Samozřejmě musí být v ovladačích ke kameře vypnutá automatika ke všemu co se týče obrazu, aby to bylo rychlejší v 640×480 snímání. Taková podstatná věc, až se toho nabažíte třeba řízením aut nebo nějakého tenisu a dalších lákadel, tak to přestanete používat a vrátíte se (do dvou dnů) ke klávesnici a myši nebo k NIA a myši. Tak to bylo u mě. 🙂

    Nedivil bych se, kdyby Microsoft požadoval na ovládání dvě a více webkamer co nabízí s cenou nad tou tisícovkou.