Tenký a lehký ThinkPad X220

0

Lenovo představuje notebooky ThinkPad X220 a konvertibilní PC X220 Tablet. Tyto modely jsou vybaveny technologiemi pro dlouhou výdrž baterie, která může u ThinkPadu X220 dosahovat až 24 hodin a vylepšeným designem v tenkém přenosném provedení.

Tyto počítače jsou vybaveny stejnými procesory, jakými jsou osazovány větší 14 a 15palcové notebooky. Technologie Lenovo Enhanced Experience 2.0 optimalizuje notebooky pro rychlé spuštění, vypnutí a obnovení ze spánku. S integrovanou grafikou Intel HD pracují počítače dvakrát rychleji při streamování videa, úpravách fotografií a při načítání webových stránek. U vybraných modelů jsou také notebooky opatřeny rozhraním USB 3.0.

Lenovo X220Přístroje jsou vybaveny procesory Intel Core i5 nebo i7 (architektura Sandy Bridge). Nové notebooky mají několik technologií pro hlasové a video konference, jako například různé režimy mikrofonu pro soukromé rozhovory a pro konferenční hovory, technologii potlačení hluku klávesnice a speciální LED osvětlenou klávesu ztlumení mikrofonu.

Jak notebook ThinkPad X220, tak Tablet X220 mají 12,5palcový HD displej, u vybraných modelů i s IPS panely.  Prostorově úsporný návrh pantů přináší několik výhod, například lepší umístění antény a reproduktorů a o 45 procent větší touchpad.

X220tModely ThinkPad X220 jsou již k dispozici na českém trhu za cenu od 23 000 Kč bez DPH.

Zdroj: TZ Lenovo

Tenký a lehký ThinkPad X220

Ohodnoťte tento článek!