Tesco Mobile kopíruje slovenský model. Za dobití dá dvojnásobek kreditu. Ale…

0

Když jsme srovnávali českou a slovenskou nabídku Tesco Mobilu, stěžovali jsme si na málo výhod pro držitele klubových karet. Tesco situaci částečně napravilo, když u speciální balíčku začalo účtovat volné minuty po sekundách. Teď přidává druhou akci: dvojnásobek kreditu za každé dobití. Tedy to, což už má i slovenský operátor.

 

Nejdříve musíte propojit SIM a Tesco Clubcard, pak se automaticky při každém dobití doplní kredit zdarma. Jak ukazuje Tesco Mobile na příkladu: standardně dobijete 200 Kč, Tesco přidá 200 Kč navíc. Máto háček? Ale jistě.

Bonusový kredit má platnost jen 30 dní a nelze jej použít pro Premium SMS, DMS nebo m-platby. Naštěstí se ale čerpá přednostně. Lze jej využít pro volání, SMS, data i speciální balíček za 300 Kč (neomezené volání a psaní v síti, 120 volných minut + 60 SMS).

Standardní kredit má ale platnost pouze 180 dní! Při běžném dobití je přitom platnost celý jeden rok. Tesco tak sice rozdá kredit navíc, ale na oplátku si žádá vyšší pravidelnou útratu. Akce s dvojnásobkem kreditu pro držitele Clucardu platí do konce roku 2013.

Ohodnoťte tento článek!