Tesco Mobile prodlužuje výhodnou nabídku. Nový ceník bude až v únoru

0

Na podzim začal Tesco Mobile vyhrožovat, že změní podmínky. Dosud majitelům Clubcardu naděluje dvojnásobek kreditu při každém dobití alespoň 200 Kč, tato výhoda měla platit až do konce roku 2015 s tím, že ji získají jen ti, kteří si kartu aktivují do konce roku 2014. Na tom Tesco prakticky postavilo celou vánoční kampaň.

Jenže je začátek ledna a Tesco s novým ceník a podmínkami nikde. Zákazníci vyzvídají na Facebooku, co tedy bude. Zástupci operátora potvrdili, že nové dokumenty budou zveřejněny až v koncem února. To už Tesco potvrdilo i na oficiálním webu, kde píše, že výhodnou předplacenkou bude možné získat až do 24. 2. 2015.

 

Nadále také platí, že SIM karty Tesco Mobilu mohou přistupovat jen k sítím 2G a 3G. Podpora LTE jednou přijde, ale zatím je ve fázi plánování, což virtuál potvrdil na své facebookové stránce. „O LTE samozřejmě uvažujeme, v tuto chvíli bohužel nemáme podrobnější informace o přesném termínu spuštění LTE pro zákazníky Tesco Mobile ani o způsobu distribuce SIM karet podporující tuto technologii.

Jakmile se bude připravovat komerční spuštění LTE pro zákazníky Tesco Mobile, budeme uvádět podrobnější informace v našich komunikačních kanálech (www stránky, Facebook, Twitter apod.). Výměna SIM karty pro využití jiné technologie, případně jiný formát SIM karty je bez poplatků.

Ohodnoťte tento článek!