Tesco Mobile vylepšuje výhody Clubcardu. Volné minuty účtuje po sekundách

0

Minulý týden jsme si na Cnews.cz stěžovali, že česká pobočka Tesco Mobilu nabízí výrazně osekanější nebo dražší služby než v sousedním Slovensku. Na skóre to tuzemský operátor odskákal 3:9. Teď si trochu napravuje pověst.

Na sociálních sítích totiž Tesco Mobile ohlásil lepší podmínky balíčku pro držitele Clubcardu. Ačkoliv je běžná tarifikace hovorů 60+1, u volných minut je dle nových pravidel 1+1. To znamená, že provolovat můžete 7200 sekund, třeba i 7200 sekundových hovorů do cizích sítí. Doteď to mohlo být maximálně 120 minutových hovorů.

Jenom připomeneme, že speciální balíček je jakousi náhradou za chybějící paušální tarif. Pokud máte bezplatnou klubovou kartu Tesca a předplacenku Tesco Mobile, můžete si za 300 Kč na měsíc (platí se kreditem) koupit program s neomezeným voláním a psaním ve vlastní síti a k tomu je 120 volných minut a 60 SMS do ostatních sítí.

 

Pokud byste k přechodu na Tesco Mobile přesvědčili celou rodinu a všechny známé, dostali byste mnohem lepší tarif, než je základ u O2, T-Mobilu a Vodafonu. Velká trojka totiž shodně nabízí za 249 Kč měsíčně pouze neomezené volání a psaní ve vlastní síti, žádné volné jednotky jinam. A těch 249 Kč je navíc s dvouletým úpisem. Bez úvazku to dělá 399 Kč u O2 i T-Mobilu a 312 Kč u Vodafonu.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. Jako je to karta, která by měla stíhat nové generaci her / konzolí na PC v 1980 x 1200 po celou dobu životnosti konzolí ( to je 5 – 8 let ? ) z tohoto pohledu to není celekem problém ta cena ( koupit např. v Alze a připlatit si záruku na 4tý rok, jde to ? ) . Otázka je, kolik si pápne Wattů za rok a půl grafika na 20 nm ( ? )  za ani ne poloviční cenu, která bude mít zřejmě stejný výkon = něco za +- 9 tácků. Brat / nebrat ? Asi je potřeba se na to dívat takhle, vyplatí se mi za 1,5 roku přijít o 12 tácků a nebo ne. Samozřejmě kdo má plnou prkenici, tomu je to jedno, ale tak to bude menší procento zákazníků že.

 2. Zajímalo by mne, jestli trhne 2x ZOTAC GTX670 AMP Edition ve SLI. Přece jen to šikulové v Zotacu vytáhli na skoro 1100 MHz.

  Jestli jo, tak si můžu do konce roku už jenom nadávat….Mno uvidíme cenu…

  A vůbec, co má redakce za problém, že zde tohoto výrobce takřka nezmiňuje? Kdekdo je odvařenej ze sockových gigabyte OC, či Asusů DirectCU, či MSI, ale to že edice AMP od Zotac je s železnou pravidelností taktovaná nejvýše a je levnější než MSi se nikde moc nezmiňuje.

  Nevím, jestli Zotac neposkytuje karty do recenzí, nebo je to tím, že kope pouze za zelenej team? Četl jsem že Zotac staví karty pouze pro nV a tak dostává to nejlepší. Proto jsou také taktovány tak vysoko.

  Nevíte někdo, co je na tom pravdy?

 3. Je dobře, že přidali konečně dx 11.1, 250 w zní úžasně, ale … , vzhled trošku bez nápadu, ale na to to nejezdí. Jestli to natře současné jednočip o 30% tak je to rozhodně lepší než cokoliv dual atd. za podobnej peníz.