Tesco zavádí Zásilku. Potraviny a toaleťák zašle na libovolnou adresu

25

Kdo v době koronavirové nechce chodit od obchodů ani pro potraviny, může využít novou službu Tesco Zásilka. Známý obchodní řetězec sestavil balíček 24 trvanlivých potravin v ceně 749 Kč včetně dopravy, který zašle na libovolnou českou adresu. Obsah by měl vydržet jednomu či dvěma lidem na celý týden, zákazníci ale balíček mohou objednávat každý den. Doručen bude nejpozději do tří dnů.

Tesco Zásilka je určena především těm zákazníkům, pro které je nyní obtížné se dostat do obchodů a nakoupit si. Jsem potěšen, že budeme moci zákazníkům nabídnout tuto extra malou pomoc. Naši kolegové v obchodě, online službách a v dodavatelském řetězci pracují nepřetržitě, abychom dokázali zajistit potraviny všem zákazníkům v této mimořádné době,“ vysvětluje Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco pro ČR.

Zákazníci v Zásilce najdou rajčatový protlak, sůl, cukr, mouku, kávu, džem, oplatky, ryby v konzervě, mléko, kakao, čaj, bramborovou kaši v prášku, luštěniny, těstoviny, konzervovanou zeleninu, maso, paštiku, instantní polévku, toustový chléb, olej, pudink, toaletní papír a papírové kapesníky. Konkrétní varianty a značky jsou uvedeny v tomto seznamu či naší galerii.

TIP: Konzervy, rýže a těstoviny. Alza se v krizi pouští na nový trh

Kromě toho již Tesco několik let provozuje i tzv. online nákupy. V nich si zákazníci mohou jednotlivé potraviny (včetně čerstvých, netrvanlivých) vybrat sami, avšak tato služba funguje jen v blízkosti marketů.

Zdroj: Tesco

Tesco zavádí Zásilku. Potraviny a toaleťák zašle na libovolnou adresu
Ohodnoťte tento článek!
4.2 (83.33%) 6 hlasů

25 KOMENTÁŘE

 1. To je teda naprosto tragicky balicek. Kilo soli, mouka, olej, papirove kapesnicky..

  Nerikam, ze tyto suroviny nejsou dulezite, ale pokud z obsahu balicku ma clovek vyzit tyden, absolutne netusim, proc tam tyhle věci jsou. 1 ks Instantni polevka me také rozsekala. Ta je tam jako k cemu? Zahřát krček po ránu? Kdyby tam dali alespon normalni polevku ze sacku, 1 litr…

  Ale je samozrejme mozne, ze jsem konzerva a nedokazu si predstavit, k cemu se da za týden vyuzit kilo soli a litr oleje.

  • Zrovna jsem to chtěl napsat. Ať se na mě nikdo nezlobí, tale ty potraviny jsou šmejd. A instantní polévka (7g ?), konzervovaná ryba, konzervované maso, konzervovaná zelenina, paštika, sušenky… Hlavně teď by člověk měl do sebe dostat něco kvalitního. Když jedu nakoupit, tak základ především čerstvé maso (ano někdy hodím na mrazák aby vydrželo týden), čerstvou zeleninu, ovoce, sýry. Když jsem byl před týdnem v Tesco tak jsem si zrovna říkal, že doby jejich vyhlášených kafilérií jsou pryč, ale tohle to zas sráží.
   Samozřejmě člověk někdy taky ujede, proto si jdu jako výjimku dát klobásu 😀

 2. Nehledejte v tom co není.
  Tesco je minimálně v Evropě naprosto v háji.A podle pořekadla ,,tonoucí se stébla chytá,, hledá zoufale kde alespoň trochu nebýt v háji.:)
  Minulý rok zavřelo obchoďáky v Pardubicích a v Hradci a nikdo nebrečí.Kdo by brečel po nejhorším obchodu široko daleko.
  Ten balíček je sbírka privátních výrobků což je u Tesca odpad nejhrubšího zrna…Někomu to ale vnutit musí.

  • Nechci, aby Tesco skončilo! V mém dosahu do 1,5 km je ze čtyř marketů jediný, odkud se dá jíst obyčejný chléb, všude jinde mají jen odpady, pečené z plesnivých drobečků. Jistě, můžu si koupit nějaký jiný chleba, že jo, třeba za trojnásobek…

   • Až příště půjdete do Tesca podívejte se pořádně do regálů s pečivem kdo jim pečivo dodává a za jakou cenu:) Zrovna Tesco a nejen rozpékané pečivo je tragedie.Slušní dodavatelé od nich utekli protože neměli nervy na dohadování se s Tescem na ceně a sjednané ..kvalitě,,
    Proč myslíte že Tesco že Tescu neroste obrat a prodej tak jako ostatním…Kvalitou to opravdu není:)
    Tesco je drcené i v Anglii,tady je roky na hození ručníku do ringu.Jenže nikdo nechtěl přebrat jejich sít,tak alespoň prodávají nemovitosti a zoufale šetří.Ovšem i na kvalitě pro zákazníky…
    Přitom Hradec a Praha,obchod v centru a přitom zcela drcené konkurencí….

    • Obecně? Ano
     Každý velký řeteřec má nějaké požadavky na dodavatele (i pečiva)…A nemyslete že je problém napéci řadově stovky až tisíce kusů třeba chleba podle tohoto.Klidně vám to upečou i z pilin:)

     • Jelikož se v potravinách trochu pohybuju, tak tě mohu ubezpečit, že právě velké pekárny takhle vůbec nefungují. Prostě jedou velkosériovou výrobu a klasický chleba dodávají všem stejný. Je rozdíl v ostatních druzích, ale ne podle výroby, ale podle toho, kdo si co objednává. Obyčejný chleba je všude stejný…
      Za sebe musím říci, že nejlepší pečivo, když už, má z řetězců Globus a to s velkým náskokem. Ale je to zase o možnostech sortimentu a jeho přípravě.

      • Trochu se pohybujete ale evidentně jenom trochu:)
       Ne nedodává se stejný chleba,chcete vážně tvrdit že je linka míchá a peče pořád stejný produkt?
       Ano je rozdíl podle toho kdo si co objedná….BINGO.To že se chléb prodává pod stejným výrobcem a gramáží neznamená že chléb je stejný obsahově a ani chuťove…
       Ono je zásadní rozdíl mezi malým krámkem který opravdu bere ,,standartní,, produkt pekárny a zcela jiné podmínky k jednání a upravení produktů mají nadnárodní řetězce.

      • To, co se prodává jako „chléb konzumní“, tedy ten úplný základ, je velkosériovka, stejná úplně všude, kam dodává jeden výrobce. Liší se ty ostatní druhy a liší se dle výrobců. Ale pokud je to třeba Penam, tak ten je fakt ve všech obchodech prostě chuťově stejný.

  • Podívej se na ten seznam. Privátních produktů je tam jen pár. Osobně u Tesca objednávám a to jednoduše proto, že má Tesco snad nejlépe pokrytou ČR – a jsou jediní co zajíždí i do mé obce. A i když má Tesco v celé Evropě problémy, tak momentálně jejich online služby nestíhají – asi i proto vymysleli tuhle hovadinu – aby ulevili klasickým objednávkám, které se vozí ve speciálních vozech s chladícím a mrazícím boxem a jejich počet je omezený.

   • Četl jste ty podmínky? Nikde vám negarantují že vám nenamíchají ,,Privátky,,
    Tuhle hovadinu vymysleli protože neví jestli přežijí tento rok bez zavření dalších poboček…
    Místo Tesca doporučuji třeba Rohlík.cz Normální ceny a mnohem lepší kvalita.Tesco je fakt,…kde mám blicí smajlík? 🙂
    Osobní zážitek z jednoho menšího města.Tesco prázdné,Kaufland ani ne kilometr od něj narvaný,Albert cca 2/3 lidí jako v Kaufu.V Tesco zrušilo elektro a prázdný prostor v krámu cca 1/2 roku obehnaný hnusnou zástěnou.No a potom se diví že tam nikdo nechodí….

    • Zrovna tím Kauflandem bych se tedy nechlubil, to je úplný odpad, zejména jejich vlastní značky. Jenže je to levné a na to lidi slyší. Tesco chtělo být „lepší“ supermarket, ale to u nás nefunguje. A zrovna třeba u nás je Tesco stále plné, oproti Bille nebo Penny (na poměr plochy). V Penny nakupují hlavně ukrajinští dělníci, protože to je fakt levné.

    • Rohlík.cz je mně k hov.. protože funguje jen ve velkých městech. Jak jsem psal jediné Tesco vozí i do vzdálenějších obcích od největších měst.
     A kvalita je čistě o tom co kupuješ přece. Snad nejsi tak naivní, že bys věřil v to, že Kaufland, Penny atd. mají kvalitnější zboží.
     Když chcu kvalitu a čerstvost jdu si nakoupit přímo k místním producentům a prodejcům a dám vydělat jim.

      • Proč by člověk, který chce nakoupit místní kvalitu, měl být pozér? To je klasický pohled chudé socky…

      • Proč? No uplne jednodudše. Protože sortinemt toho, co můžeš koupit „místních producentů a prodejců“, je celkem hodně omezený. Proto je to pozérství . Znám XY, co hlásají na FB totéž. Obden je potkávám v albertu.

      • Aha, takže pokud mi chutná zelenina a jogurty od místních výrobců, a ta kvalita je prokazatelně vyšší než v marketu, tak jsem pozér, jo? Hm, no ty budeš vpravdě gényjus.

     • Naivní zrovna nejsem.Přibuzný dělal ve vedení Tesca a zděšený odešel.Takový neřízený bordel neviděl nikde.A to prosím pracoval a pracuje v oboru dlouhé roky.Ono nejde jenom o zboží a nabídku,ale také jak firma funguje či nefunguje logisticky a skladováním.
      A že je Tesco zcela zaslouženě v háji jak v Anglii tak i v Evropě je prostě snadno dohledatelný fakt…Nebo znáte jiný velký řetězec který je nucený prodávat nemovitosti a jít v lepším případě do pronájmu nebo zcela zavřít?
      Čím to asi bude? :)))
      Ale samo ať každý nakupuje kde chce.Když někomu vyhovuje předražené mizerné Tesco,jeho volba….Já se bavím když jdu kolem Tesca kde je ve více personálu než zákazníků.A na velkém parkovišti stojí pár aut.