Testerům se na Xboxu One zpřístupnilo streamování her na počítače

0

Aktuální ukázková verze softwaru pro Xbox obsahuje jednu ze slíbených funkcí, která je navíc spojena s Windows 10. V lednu Microsoft oznámil, že bude možné hrát hry určené pro mladou domácí konzoli na počítači, a to formou streamování. Podporovány budou přirozeně pouze stroje s Desítkami. Tento sen se pomalu naplňuje. Jak jsme již napověděli, funkce je zatím ve fázi beta.

 

Aby celé řešení fungovalo, je potřeba zprovoznit také otevřít druhý konec tunelu. Windows Central zmiňuje, že streamování zatím funkční není, patrně Microsoft musí ještě přidat patřičný kód do Windows 10, potažmo do aplikace nazvané prostě Xbox. Funkce by na straně Xboxu One měla být k dispozici běžné veřejnosti v květnu.

Vycházíme teď z dubnového uvedení v rámci programu pro testery z řad veřejnosti. I pak ale možná budeme čekat na Windows. Na druhou stranu by Microsoft měl funkci zveřejnit dříve, aby ji před vydáním Desítek mohli otestovat členové programu Windows Insider. Doufejme, že tak učiní. Další podrobnosti o hraní na počítačích s Windows 10 najdete v našem starším článku.

Zdroj: Windows Central

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tento antivir používá ke zkvalitnění života svých uživatelů patentovanou homeopatickou technologii. 🙂

    Taky je to krásná ukázka toho, že všeobecné hlasovací právo nejspíše nemá v softwarových obchodech co dělat.

  2. vyvojar si na slusny balik jiste neprisel, naopak bych se nedivil kdyby mu Google nejen nevyplatil procenta ze zisku, ale ze s nim jeste budou dal resit pripadny soud

    ja si popravde zatim podminky k prodeji taky jeste necetl, ale jiste tam bude nekde neco s cim tohle muze bejt v rozporu a brano jako podvod