The Grand Tour je oficiálně v ČR. Amazon u nás spustil půjčovnu Prime Video

4

The Grand Tour, nový pořad Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye, byl hlavním impulsem, aby Amazon zpřístupnil svou videpůjčovnu Prime Video i ve zbytku světa. A právě dnes firma oznámila, že je služba dostupná ve více než 200 zemích. Je mezi nimi i Česko a Slovensko.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video

Služba je dostupná na webu primevideo.com, k dispozici je i Androidu, iOS, tabletech Amazon Fire a chytrých televizorech od LG a Samsungu. Prime Video si může každý vyzkoušet sedm dní zdarma. Prvních šest měsíců bude služba za 2,99 eura (80 Kč), pak bude stát 5,99 eura (160 Kč).

 

Našince moc nepotěší, že služba ani samotné tituly nemají českou lokalizaci. K dispozici jsou jen titulky v angličtině, francouzštině, italštině, portugalštině a španělštině. Obsah je dostupný v rozlišení SD, HD i UHD s HDR (jen na chytrých televizorech). U videí bývá 5.1 zvuk a předplatitelé mohou tituly stahovat pro offline přehrávání.

Snad u nás Amazon co nejdříve spustí i plnohodnotný Prime. V ceně 69 eur za rok (v prvním roce 49 eur) mají Němci a spol. kromě videopůjčovny také hudební službu, neomezený cloudový disk pro fotky, herní službu Twitch bez reklam, exkluzivní slevy a bezplatné poštovné do druhého dne na všechny produkty.

Dostupný obsah

  • seriály z produkce Amazonu: Transparent (7,9 na IMDB), The Man In The High Castle (8,0), The Grand Tour (9,4), Mozart in tze Jungle (8,2), Hand of God (7,5), Bosch (8,3), Red Oaks (7,8)
  • další seriály: Startup (8,2), Justified (8,6), Community (8,5), Flesh and Bone (8,0), The Night Shift (7,4), Into the Badlands (8,1), Seinfeld (8,9), Chi’s Sweet Adventure (8,2), různé japonské anime
  • desítky filmů v šesti kategoriích: akční a dobrodružné, animované, komedie, kriminální, drama a rodinné

Zdroj: Amazon

Ohodnoťte tento článek!

4 KOMENTÁŘE