Thermalright pro Fermi již brzy

0

Že neznáte Thermalright HR-03? Pak vězte, že ještě za dob Radeonů HD 2900 byl HR-03 mezi chladiči grafických karet pojmem. S ústupem nenažraných monster možná trochu upadl v zapomnění, avšak nové GeForce GTX 470 a 480, jejichž spotřeba je terčem kritiky i žertů, skýtají pro Thermalright výtečnou příležitost.

thermalright hr-03 gtx
Thermalright HR-03 GTX

Známý výrobce chladičů oznámil, že pracuje na nových příchytných mechanismech pro své chladiče Spitfire, HR-03 GTX (původně pro GeForce GTX 260/280) a HR-03 GT (původně pro GeForce 8800/9800 s jádrem G92). Ty tak budou kompatibilní s nejnovějšími high-endovými modely od Nvidie. Na pasivní chlazení ale můžete rovnou zapomenout, bez pořádného větráku se neobejdete a konstrukce chladičů Thermalright je bohužel neslučitelná s výfukem horkého vzduchu rovnou ven ze skříně.

S největší pravděpodobností budou chladiče s rozšířenou kompatibilitou vydány jako nová revize těch stávajících. V obchodech by měly být do konce dubna/apríla, přičemž se očekává, že GeForce GTX 470/480 budou dostupné počínaje 12. dubna.

Zdroj: TechConnect Magazine

Thermalright pro Fermi již brzy

Ohodnoťte tento článek!